Zgomot Ciudat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @spanaky: Daca se mai misca geamul e de la suruburile macaralei electrice.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #47
      NU SE MISCA GEAMUL ! Era doar o impresie a mea am rezolvat problema era de la acel bolt cu plastic ,incerc sa dau si o poza ia sa vedem daca si reusesc ...ANDREI AJUTAMA!
      :vehicles_ChopperEmo:kissroadkill:

      Comment


      • #48
        DSCF1830.JPG

        DSCF1831.JPG
        CRED CA AM REUSIT SI SINGUR
        :vehicles_ChopperEmo:kissroadkill:

        Comment


        • #49
          O intrebare legata de zgomote ciudate am si eu daca se poate. Cand ma grabesc si demarez mai tare d pe loc, la limita plecatului cu "scartz" se aude un pocanit in partea dreapta a masinii. Un prieten mi-a zis ceva legat de un suport pe care se afla motorul, ca poate este rupt sau nelalocul lui. Ajutati-ma va rog, ma cam ingrijoreaza!!!
          SUCCES is MY only motherfucker option , failure's NOT!!!

          Comment


          • #50
            Originally posted by wizard24 View Post
            Deci revin cu rezolvarea problemei la acel zgomot de balanganit apa in ceva ....Pana la urma asa e cum a zis andrei, era de la lichidul de parbriz(mai aveam un pic pe fundul vasului si de aceea facea acel zgomot la fiecare denivelare)am rezolvat, am completat cu lichid pana la umplerea vasului si totul a revenit la normal!
            gata cu zgomotul enervant :P

            uau, super wizard24, , exact acelasi zgomot "balacit" il aud si eu din cand in cand - dar pare sa vina din spate , ar fi super sa fie asa simplu rezolvarea ne poti confirma te rugam, daca sursa zgomotului parea sa vina din spate


            p.s. intr-adevar lichid in vasul acela de stergator mai este foarte putin

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google