Tricouri LoganClub Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricouri LoganClub Bacau

    Am decis azi sa facem si noi tricouri personalizate LoganClub Bacau.
    Cine doreste, sa isi masoare burtica (fara aluzie la cine stim noi ) si sa spuna marimea si cate bucati vrea. Cand finalizam lista, dam comanda cu ajutorul lui Valeriu. Pret orientativ, cam 25 de lei maxim de bucata.
    Vor arata cam asa, dar cu Bacau:
    Attached Files
    Last edited by nsa; 16 May 2010, 21:53.

  • #2
    1. KELBURTOS XXL[cu burta] 'doi' bucati.

    Comment


    • #3
      am o dilema...unele tricouri ale mele sunt marimea xl, altele xxl. juriul delibereaza. maine iau la rand si bluzele.
      era mai simplu daca aveam numai un tricou )
      Ratacit in spatiu...

      Comment


      • #4
        Daca tu ai xxl,eu ar trebui sa am xxxxxl.

        Comment


        • #5
          si nu ai? ce sa fac daca asta scrie pe ele... depinde si de producator. alea din china sunt facute pt pitici.
          Ratacit in spatiu...

          Comment


          • #6
            Ca tine si alti cativa din club.

            Comment


            • #7
              da...in concluzie vreau un pricou pt pitici de 1,85m, marimea o zic maine. (am vazut ca exista si marimea xxxl ).
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • #8
                Ma ia nu mai frecati motanu...sa va vad cu centimetrele de croitorie pe burta pe toti...de maine in colo si va zic eu ce marime va trebuie....certaretilor
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Da tzopescule,ia-ti un 'pricou',ce marime vrei tu.Valeriu,am sarcina grea,unde gasesc un centimetru de croitorie de vreo...2 metri?Eu ca eu,dar Razvan?

                  Comment


                  • #10
                    vin si te masor cu statia pt cadastre. )

                    valeriu...ce dimensiuni tb reperate pe impresionantele noastre fizicuri? circumferinta burta, latime umeri, inaltime, etc...n:
                    Last edited by tzopescu; 16 May 2010, 22:43. Reason: Automerged Doublepost
                    Ratacit in spatiu...

                    Comment


                    • #11
                      tzopescu...ia-te dupa noi...eu si Mircea avem xl...luati si voi xl si mai iesiti la o plubarica nu stati doar cu fesele la volan...acum serios...eu si Mircea avem xl si ne vin bine.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        sorine, ai deschis un topic nou doar pt tricouri..... nu e bine...... stii bine ca trebuia POLL.... rusinica!!!!

                        acum cred ca doarme si patul sub tine. visezi frumos, nu??? visezi feteasca, muscat, cotnari.... si pe mircea vezi sa nu cazi din pat....
                        Last edited by dan08; 17 May 2010, 07:19. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Si nu uitati sa va cautati si o culoare. Alta decat albastru. Asta asa, ca sa ne diferentiem la Regionalele de la Arges si Sibiu ... regionale la care ati zis ca o sa ne revedem.

                          PS Cine-i tipa din poza 2? Ca sigur nu-i mama copiilor tipului din poza

                          Comment


                          • #14
                            mie imi place albastrul vostru. cautam o culoare deschisa sa nu ne incingem vara. la regionala de la arges sigur nu te vezi cu mine.

                            daca nu o mai recunosti pe sotia ta e grav.... ea stie lucrul asta??? ca apoi iti da un leac pt amnezie.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Eu stiu? Loviturile in zona capului de regula produc amnezie, nu o vindeca

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google