cine vrea sa ma ajute? logan abs + sau ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine vrea sa ma ajute? logan abs + sau ....

    SAlut
    sunt hotarat sau aproape hotarat pentru un logan abs +.
    Vine cineva cu sfaturi sau o alta propunere?
    Please sunt cam dezorientat
    Merci
    NICKYNICK

  • #2
    Pai ce nelamuriri ai? Ai citit cat de cat pe aici ? Da un search, si daca nu gasesti nimic, incercam sa iti raspundem :P
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • #3
      Gasesti orice informatie aici doar dai un search Si eu sunt de parere ca masina si optiunile pe care ti le alegi cu ea ti-o alegi tu in functie de cum te simti tu in ea de ce ai nevoie etc
      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

      Comment


      • #4
        Ti-as propune un Laureate Plus sau Kiss FM, daca vrei in plus si dotari care tin de comfortul tau.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Cel mai ok, raport pret-dotari e Logan Kiss FM.

          Comment


          • #6
            abs+ am inteles ca nu se mai fabrica sau am auzit eu prost stiam ca este o editie speciala ceva sau ceva de genu' pe timp limitat
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • #7
              Originally posted by andrei View Post
              Ti-as propune un Laureate Plus sau Kiss FM, daca vrei in plus si dotari care tin de comfortul tau.
              Subscriu...

              Comment


              • #8
                Eu nu subscriu ptr. Laureate Plus. Poate omul vrea alta motorizare in afara lui 1,4. Si daca il iei cu aer conditionat ABS+ are cam tot ce-i trebuie. Stiu ca sunt subiectiv.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #9
                  Ceau

                  Sfatul meu este sa incerci prima oara sa faci un drive test.
                  Poate asta o sa te ajute in alegere.

                  Multe bafta

                  Comment


                  • #10
                    @Rocri: Sunt de acord, dar la ABS Plus n-ai multe dotari care tin de comfort, de exemplu CB, geamuri electrice spate, radio CD. Poate omul isi doreste sa aiba si comfort in masina.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      @Andrei Corect mai ales pentru CB si geamurile electrice spate.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #12
                        acum depinde si de ce suma de bani dispui si eu as fi preferat un laureat+ dar nu mi-am permis sa comand decat un ABS Plus.
                        KISS FM 1.4 MPI sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Tehnic vorbind, ABS+; Kiss: au aceleasi componente ABS-UCE,senzori,tinte magnetice, etc. Ca fiabilitate sunt identice totul tine de gustul tau si de posibilitatile financiare!
                          Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

                          Comment


                          • #14
                            Salut,
                            @nicky nick sa sti ca si eu am cautat pe tot forumul ca sa ma pot hotarii.
                            In functie de banii disponibili, de preferinte de confort si nu in ultimul rind de numarul de km parcursi pe zi....am facut eu alegerea.
                            Am ales si eu ABS Plus Diesel cu aer conditionat.....acum o astept.
                            Oricum, aerul conditionat nu ar trebuii sa lipseasca...
                            passion 1.5 DCi

                            Comment


                            • #15
                              Sal, eu am ales un ABS+ care astept sa vina. Ca dotare suplimentara am ales doar aerul conditionat. Restul dotarilor tu stii mai bine daca le vrei sau nu. Tu decizi.
                              Referitor la chestia de editie limitata: hai sa fim seriosi. Nu cred ca o sa dispara prea curand.
                              sigpic LOGAN -> ABS Plus -> 1.4 -> Albastru
                              http://picasaweb.google.com/tudoremanuel/GOLANULMEU#

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google