Pareri Programul Rabla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pareri Programul Rabla

    Buna tuturor! Imi cer scuze daca postez unde nu trebuie, am incercat sa gasesc cel mai potrivit thread.
    Trebuie sa fac un proiect pentru facultate despre programul Rabla si am nevoie pe langa datele tehnice, avantaje, dezavantaje etc. si de cateva pareri ale celor care au apelat la acest program. Cum vedeti voi acest program, ce experienta ati avut, beneficii, chiar si lucruri neplacute daca e cazul, orice de acest gen. Sper sa existe printre voi cateva persoane care ma pot ajuta.
    Multumesc anticipat!

  • #2
    E cam ciudat ca vii acum la inceput si nu mai spre toamna.Daca tot vrei sa te ajutam macar vino si tu cu un chestionar ceva daca vrei sa ai informatiile structurate, intrebarile deschise nu plac in general respondentilor.

    Comment


    • #3
      In 2015: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1458.
      Multumit de programul Rabla, daca va mai fi in vigoare, nu voi ezita sa apelez din nou la el. Referitor la informatii, eu unul am gasit multe aspecte utile pe tread-ul legat de termenul de livrare. Succes.

      Comment


      • #4
        alinn28, nu conteaza faptul ca anul asta abia a inceput, sunt destui ani inainte in care mii de oameni au apelat la program. Stiu ce spui in legatura cu chestionarul, dar nici nu am suficient timp, nici nu e o tema atat de complexa ca sa necesite asa ceva. Inchipuie-ti pur si simplu ca cineva care se gandeste sa apeleze la Rabla ii intreaba pe altii cum a fost experienta lor. ;)
        Multumesc, ctropett!

        Comment


        • #5
          Atunci, ca sa raspund si eu, anul trecut cand am luat eu masina practic nu am ce sa-i reprosez dealerului, totul a functionat perfect de la inceput si pana la sfarsit inclusiv faptul ca mi-a dat CIV direct plastifiat + masina spalata in ziua predarii.Bine, eu am luat masina cu plata integrala fara rate sau alte prostii, doar folosind tichetul rabla, cred ca de asta nici nu am ce sa le reprosez, in 3 zile am plecat cu masina.Tot dealerul s-a ocupat si de asigurare pt a-mi transfera bonusul de la vechea asigurare.

          Comment


          • #6
            Multumesc frumos, alinn28!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google