Sigla LC Piatra Neamt.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tare sigla.imi place cum a iesit si cum da pe masina.zic ca ar fi mai bine fara farul ala acolo.
    La tine merge ca ai sigla noua (ph2) dar pentru noi, zic ca ar fi mai bine sa avem sigla veche ca punct de plecare. E doar o parere...
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
    NT 90 RDD + NT 90 DDR

    Comment


    • #17
      Orice parere e binevenita dooku ... no problemo ... astept mai multe pareri si idei si o sa mai elaborez ceva .... cum am mai spus ... e intr-o stare incipienta.
      Seara buna va doresc !
      sigpic
      LOGAN CLUB Piatra Neamt

      Comment


      • #18
        ce se mai aude cu sigla voastra?
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #19
          Haideti ca am mai "clocit" o sigla in diferite forme.
          Vreau sa aud pareri.
          Sigla poate fi in culoarea originala (sigla 1), alb/gri/negru(sigla 2 si 3), dar si mai contrastate partile (jos-sus) (sigla 3).
          Cand va dati cu parerea sa va uitati si cum sunt pozitionate cuvintele si daca va place sigla 3 difera deoarece am vrut sa pun un exemplu de alta pozitionare.

          Sper sa se raspunda cat mai repede la acest topic ca sa putem definitiva sigla Logan Club Piatra Neamt.
          Attached Files
          sigpic
          LOGAN CLUB Piatra Neamt

          Comment


          • #20
            votez sigla 1. pentru mine e important sa pastrez aspectul clasic.

            Comment


            • #21
              si sigla nr 2 e destul de ok, nu iese prea mult in evidenta

              Comment


              • #22
                Uite Mihai cum ar veni pe masina ta.
                Attached Files
                sigpic
                LOGAN CLUB Piatra Neamt

                Comment


                • #23
                  vine super...
                  hai sa mai facem vreo cateva..... poate mai contrastam putin culorile...adica mai spre culoarea originala...sa vedem cum iese...
                  oricum imi place.....e bine.
                  Asteptam si alte pareri ale celor care vor...si ii dam drumul la printat.
                  Last edited by mike26ro; 10 September 2009, 10:14.

                  Comment


                  • #24
                    Inca o varianta care are culorile originale ale siglei Dacia (zic eu ca sunt apropiate culorile).
                    P.S: Daca vreti sa votati aceaste sigle se numesc sigla 4 (varianta 4) si sigla 5 (varianta 5).
                    Attached Files
                    Last edited by Jr Andrei; 10 September 2009, 10:43.
                    sigpic
                    LOGAN CLUB Piatra Neamt

                    Comment


                    • #25
                      e bine...foarte bine. asa ramane.

                      Comment


                      • #26
                        Ok atunci. Daca se mai vrea modificari sa imi spuneti. Si ca sa stiti, turnul pus in sigla este cel de pe Stema orasului Piatra Neamt (vezi poza 3).
                        Attached Files
                        Last edited by Jr Andrei; 10 September 2009, 10:52. Reason: reparat poza 3
                        sigpic
                        LOGAN CLUB Piatra Neamt

                        Comment


                        • #27
                          Pun toate 6 variantele. Ultima varianta am pus-o ca sa vedeti ca putem pune si alte culori in partea de jos sau sus.
                          P.S: Le aduc si la intalnirea din aceasta seara pe telefon ca sa le vedeti si sa discutam.
                          Attached Files
                          Last edited by Jr Andrei; 10 September 2009, 11:33. Reason: Adaugat P.S
                          sigpic
                          LOGAN CLUB Piatra Neamt

                          Comment


                          • #28
                            Si ca sa am si eu sigla pe desfacatorul meu ... asa ar fi o varianta.
                            Attached Files
                            sigpic
                            LOGAN CLUB Piatra Neamt

                            Comment


                            • #29
                              Ce sa spun..mi-e imi plac toate......dar cred ca varianta 3 si varianta 4....
                              Incearca sa combina aceste 2 variante sa vedem cu iese. Sa incercam culorile clubului:
                              -astfel...scriii logan cu rosu,club alb(varianta 3) fundal gri, orasul scris cu negru
                              jumatatea de jos o lasi ca in varianta 4.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • #30
                                Asa arata ce ai spus tu cristi ...
                                P.Saca vreti pot sa pun si shadow la textul "Logan Club" ca sa arate exact cum e scris aici pe forum.
                                Attached Files
                                Last edited by Jr Andrei; 10 September 2009, 18:18.
                                sigpic
                                LOGAN CLUB Piatra Neamt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google