Sigla LC Piatra Neamt.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    votez cu sigla nr 2!! mi se pare mai clasica ca prima...
    sigpic

    Comment


    • #32
      Se incepe scoaterea la imprimanta a Siglei Logan Club Piatra Neamt (vezi poza). Pretul pentru printare pe autocolant laminat este de 2,5 lei per set(fata, spate).

      Sa facem o lista cu doritori pe care o sa o updatam:

      1.......

      O sa vedem ce zic organizatorii in legatura cu siglele, daca le scoatem doar acest model cu aceste culori sau se vor face si personalizate.

      Bafta,
      Andrei
      Attached Files
      sigpic
      LOGAN CLUB Piatra Neamt

      Comment


      • #33
        Andrei, trebuie regandite putin, mai asteptam cu scosul la imprimanta.
        Zilele astea o sa fac sapaturi in legatura cu fisierul corel cu desenul original.
        Sincer, parca nu se potriveste cu culorile actuale.
        E bine sa mentinem culoarea originala a siglei (partea de joi, si sa incercam si sus o tenta de albastru sub scris. Inca o problemuta, cuvantul CLUB ar trebui un icut mai mare eventual mai ingrosat.

        Comment


        • #34
          Ia si vorbeste te rog cu cristi ca nu mai inteleg nimic. Fiecare cu versiunea lui zau ... sunteti amandoi organizatori dar totusi nu va vorbiti intre voi. Luati, discutati, si ajungeti la o versiune finala IMPREUNA si imi spuneti ca oricum vad ca din piatra numa noi si cu dragos ce mai vorbim pe forumu asta.
          sigpic
          LOGAN CLUB Piatra Neamt

          Comment


          • #35
            pai una e pe ecran, alta e in realitate.
            Eu am stat de vorba cu el , tocmai de aia ti-am spus varianta mea.
            Daca nu dam la pace...nu o mai facem, simplu. Nu-i problema, ca oricum doar noi trei vrem sigle pe masina. Asa ca...nu te impacienta.

            Comment


            • #36
              Andrei......am vorbit cu misu.....nu am apucat sa mai vorbesc si cu tine. sorry..
              Mihai are dreptate...luni am luat un suliment de sigla.....si i-am aratat.....vezi ca am vb si cu bogdan despre eventualele modificari.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #37
                Imi spuneti ce modificari vreti sa fac si se face.
                sigpic
                LOGAN CLUB Piatra Neamt

                Comment


                • #38
                  Cuvantul club sa fie mai mare.....ca, grafica: iar patratelele de jos, sa fie aceleasi text de nuante precum sigla originala DACIA. Iti voi arata maine la intalnire.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • #39
                    Bine atunci, vorbim in aceasta seara.
                    sigpic
                    LOGAN CLUB Piatra Neamt

                    Comment


                    • #40
                      Aceasta este inca o versiune discutata cu mike26ro. Astept pareri (cristi..).
                      Attached Files
                      sigpic
                      LOGAN CLUB Piatra Neamt

                      Comment


                      • #41
                        O parere din exterior, daca nu va suparati. Ori modificati culoarea la "Piatra Neamt" ori fondul albastru sa fie mai deschis. As sugera ca "Piatra Neamt" sa fie tot cu scris alb pentru un contrast mai bun. Jr Andrei, uite aici cum am facut pentru Bacau, daca te ajuta.

                        Comment


                        • #42
                          Multumim de pareri nsa. Asta am spus si eu tocmai cand vorbeam cu mike26ro, ca trebuie sa iasa in evidenta Piatra Neamt. Acum sa vedem ce mai spune si cristi, mai discut eu cu ei.
                          Din punctul meu de vedere, orice parere este binevenita.
                          sigpic
                          LOGAN CLUB Piatra Neamt

                          Comment


                          • #43
                            Daca ii place lui misu asa...asa va ramane. Dar sunt tot odata de parrere cu Stefan(NSA)...incearca si varianta propusa de el.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • #44
                              Va fac si eu o propunere:
                              Attached Files

                              Comment


                              • #45
                                ce ati mai facut cu sigla?
                                i-mi trebe si mie pentru tablou o poza la rezolutie cu ea daca aveti.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google