Sigla Logan Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    voi vreti sa faceti post-uri cu "treaba aia" ca v`am mai vazut pe alte thread-uri(grutz si danut)
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • #32
      Originally posted by iulyancosty View Post
      voi vreti sa faceti post-uri cu "treaba aia" ca v`am mai vazut pe alte thread-uri(grutz si danut)
      ba tata care e faza cu posturile astea ca am mai primit mesaj privat ce imi da careva banii cv sau castig cv daca am multe posturi?? poate sa le sterga de tot ca nu ma incalzeste cu nimik si vb urat daca scriu cu ,,k,, pai daca asa sunt invatat ....

      Comment


      • #33
        stai ma calm,omu glumi

        Comment


        • #34
          Originally posted by danut88 View Post
          stai ma calm,omu glumi
          tata gluma ne gluma am primit 2 atentionari ca vb cica sa ma aflu si eu intreaba ba k vb ,,k,, ba nusth ce ba ca umblu dupa posturi si nustiu ce parca as castiga cv dak am mai multe posturi da infine nu ii bag inseama
          Attached Files

          Comment


          • #35
            nu te mai agita atata ... aici e thread pt sigla nu pentru alte certuri asa ca las-o mai moale ca poate iti dau totala
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • #36
              Originally posted by iulyancosty View Post
              nu te mai agita atata ... aici e thread pt sigla nu pentru alte certuri asa ca las-o mai moale ca poate iti dau totala
              ) esti tare iulica

              Comment


              • #37
                te ratai astazi si totusi cu sigla aia cum a ramas ca poate gasesc si eu unde s-o lipesc
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • #38
                  Originally posted by iulyancosty View Post
                  te ratai astazi si totusi cu sigla aia cum a ramas ca poate gasesc si eu unde s-o lipesc
                  hmm pai daca fuge loganelu logic k ma ratezi:d
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    iuli o lipesti si tu pe acolo oe undeva

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by danut88 View Post
                      iuli o lipesti si tu pe acolo oe undeva
                      AZI nu puturam sa vorbim despre asta ne luaram cu franele de mana si burnout

                      Comment


                      • #41
                        pai daca ai plecat repede,te-ai intors,apoi iar ai plecat...

                        Comment


                        • #42
                          pai daca am avut treaba, nu puteam sa ma impart si colo si colo

                          Comment


                          • #43
                            inteleg...

                            de sigla nu mai zice nimeni nimic?
                            Last edited by danut88; 19 October 2010, 09:40. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #44
                              de sigla o sa vorbesc cu cristi sa ne faca una cu cv reprezentativ din gorj cum au majoritatea si de acolo sa ne alegem noi ... nici vremea nu tine cu noi ca sa le masor )) sau cine are garaj sa le masoare el ..lugime ,latime fata/spate
                              id messenger:merlan.alexandru

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by bullet88 View Post
                                de sigla o sa vorbesc cu cristi sa ne faca una cu cv reprezentativ din gorj cum au majoritatea si de acolo sa ne alegem noi ... nici vremea nu tine cu noi ca sa le masor )) sau cine are garaj sa le masoare el ..lugime ,latime fata/spate
                                sa ne spui tata si pretu ca sa stim cat costa, asa e nici vremea nu ne lasa.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google