Sigla Logan Club Bucuresti , Sugestii Si Poze ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    era vb de sigla pt luneta spate(abtipild) nu pentru bener ca sa ne afirmam ca suntem din bucuresti

    Comment


    • #32
      Pt BENOCLU: Mie mi se pare ca cele 2 sigle sunt asemanatoare cu sigla NIKE.
      Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

      Comment


      • #33
        ba baieti am gasit o poza interesanta si ma gandeam ca ar merge transformata si pusa ca sigla.ea e de bmw dar sigur exista cineva priceput sa o faca la fel dar cu dacia sau logan pe fundal si loganu in fata.sper sa va placa,mie imi place la nebunie!
        Attached Files
        Last edited by odorog; 19 February 2009, 14:03.
        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

        Comment


        • #34
          Intradevar asa o sigla chiar ar fi super marfa.

          Sa vedem daca reuseste cineva sa faca asa ceva si eventual loganul sa arate asa.
          Attached Files
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • #35
            am muncit un pic si am sa va arat o poza cam cum ma gandeam eu(sa nu radeti dar cu calculatorele ma cam pierd)oricum cineva experimentat isi da seama.
            Attached Files
            Last edited by odorog; 19 February 2009, 14:44.
            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

            Comment


            • #36
              Bravo odorog.

              E o idee buna. Mie chiar imi place cum arata.

              Eu zic ca asta chiar ar arata bine pe masina.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • #37
                sper sa placa tuturor si sa ne ajute cineva priceput sa o faca ca lumea si sa o printam!poate cine stie pana pe 1martie o avem;)!acum sa vedem ce zice si restul poporului bucurestean!probabil ca diseara vom mai afla pareri!
                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                Comment


                • #38
                  interesant ,numai c aunora nu le surade ideea cu rotile alea imense.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • #39
                    Pai sa se exprime aici si sa vedem pana la urma cum o facem daca ne dam doar cu presupusu si numai unii se agita si posteaza prea curand nu o sa o avem.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • #40
                      corect...uita-te de cand nu se mai postase pe threadu asta.a fost atunci o scanteie si gata!pai daca tot ne-am aruncat in ceva sa-l ducem la capat!fiecare sa propuna ceva concret,sa se faca un poll si vedem atunci care e mai buna!pe toti oricum nu o sa multumim!conteaza parerea majoritatii,nu?sper sa fiu inteles si auzit de toti bucurestenii!
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • #41
                        puneti frate toate pozele care au fost postate la poll si care iese aia o sa fie.
                        mie unu nu`mi place deloc sigla aia noua de la dacia... mai bine mergea pe fundalul sigla veche.
                        pana acuma cea mai interesanta e cea pusa de SDP , logan rally .

                        Comment


                        • #42
                          fiecare cu opinia lui.
                          pana la urma urmei facem vot si gata.
                          unuia nu ii place...aluia da....pai ce inseamna asta?
                          alegem 3 bucati din cele propuse le punem la vot si minoritatea se va supune majoritatii.
                          cel mai simplu


                          daca nu ne punem siga cu zexstar de la danny ) ca si asa majoritatea o avem pe masini
                          Last edited by crisneg; 19 February 2009, 17:47.
                          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                          Comment


                          • #43
                            Da da....zexstar am si eu Hai cu votul ala ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              LOGO LCB.jpg
                              Asta va place?
                              Ma rog, un din ele...

                              Comment


                              • #45
                                da,e frumos.dar sincer e cam comunist.nush,daca se voteaza asta imi o ok.totusi incearca ceva mai futurist un pic...
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google