Sigla LOGAN Club Bucuresti - Vot Final

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vad ca s-a incheiat votul ....sincer nu prea e relevant pt ca din cate am vazut ...au votat oameni care au de abia cateva posturi sau nici macar nu au venit la o intalnire insa au avut ceva de spus in alegerea siglei ...parerea mea ca trebuiau sa fie luate in considerare doar voturi de la useri care au venit cel putin la 2 intaliniri Logan Club
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • #47
      Gata asta a fost tot in ceea ce priveste sigla LoganClub??? Cand a fost vb de propuneri si vot toata lumea a sarit de un de nici nu te asteptai si acum cand e vb sa se faca ceva constructiv nu mai zice nimeni nimic ...marfa rau asa
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • #48
        pai sa faca ala de a castigat
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • #49
          Vad ca nu se ajunge nicaieri asa ca ofticat si saturat de situatie m-am gandi hai sa renuntam la sigla sa ramanem la scris ( LoganClub ) sub care sa adaugam simplu Bucuresti. Sitckerul poate fi lipit pe luneta sus dreapta ... dimensiunile vor fi mult mai mici decat cel pentru parbirz.

          Atasez un sample ca sa va face-ti o idee.
          Attached Files

          Comment


          • #50
            Eu zic sa il punem in dreapta jos pentru ca poate unii dintre noi or sa vrea sa isi puna pleopa pe luneta si atunci cu stikerul ce face ?
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • #51
              sa si-l puna fiecare unde vrea
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • #52
                Frumos este sa il punem toti la fel in acelai loc pe luneta.

                Desi cred ca mai frumos ar fi sa facem sigla castigatoare in urma votului daca tot ne-am chinuit sa votam.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • #53
                  Si eu sunt de acord cu SDP, asadar eu zic asa, ar fi frumos si dragut sa finalizam ce-am inceput.
                  Vorbesc eu cu fuguletz sa vad daca a mai lucrat la ea, daca nu eu am sa rog pe cineva sa o mai stilizeze un pic in photoshop, sau vad eu, in corel ceva, v-o arat, daca sunteti de acord cu ea bine, daca nu -> GHINION.
                  Sper ca pana Sambata sa va pot arata cateva poze, poate chiar reusim sa scoatem unul sau doua exemplare sa le aveti la Intalnirea de la Polivalenta. Acolo va veti decide daca o puneti pe masina sau nu, daca da strangeti careva bani (cat o costa: 5, 8, 10 LEI) si asta e.

                  De acord ????????
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    eu nu-s de acord...dar nu reprezint majoritatea. motivul l-am spus la intalnire.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • #55
                      Majoritatea decide ... merge si sigla ... eu am venit cu scrisul in conditiile in care nu s-a mai miscat nimic cu sigla ... am zis sa avem ceva simplu ...

                      Comment


                      • #56
                        Fiindca spuneti si de scris, va propun poza asta. Sper sa se vada, e facuta de prietena mea.

                        Poate sunt mai multi doritori de logo.

                        Sper sa va placa.
                        Attached Files
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Dintre variantele postate de tine acum in ultima poza, imi place aia mica si ovala. Nu trebuie sa se vada de la 100m....pur si simplu sa vie ceva pt noi, prin care sa ne stim intre noi, discret si cu bun gust.

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            In legatura cu sigla maine ma duc la cineva care e designer de grafica si poate ma ajuta el
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              sa speram ca vei fii tu colacul nostru de salvare!!eu am trimis un pm unui "maestru photoshop"....degeaba:!Asta e...poate reusesti tu ceva!bafta si daca stiti altii pe cineva nu va sfiiti sa cereti ajutorul!e pt o cauza nobila
                              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                              Comment


                              • #60
                                marfa poza mai toate sint misto.........Eu4yas
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google