Sigla Logan Club CLuj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla Logan Club CLuj

    Se pare ca 2 sigle au ramas cu voturi egale. Am pus doar astea 2 sigla votul dureaza o saptamana ! si Acuma sigla care va fi aleasa va fi definitiva si fara drept de apel, majoritatea vor decide. Repet sigla nu se pune obligatoriu pe masina ii sigla ce o sa ne reprezinte, pe noi LoganClub Cluj.
    Attached Files
    25
    Sigla 1
    32.00%
    8
    Sigla 2
    68.00%
    17

    The poll is expired.

    Last edited by KeanuRev; 2 June 2009, 22:48.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Ce anume? Ce sigla? Cum arata?

    Comment


    • #3
      Pai aia urmeaza sa stabilim.. daca raspunsul va fi pozitiv
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #4
        Ceva pe care sa scrie logan club cluj sigur nu este nevoie ca se vede cj la numarul de inmatriculare, da daca gasesti o imagine gen mascota ce ar putea sa reprezinte loganurile noastre de pe logan club cluj, ar fii o treaba.. da ceva mai aparte, nu tribaluri sau inscrisuri sau mai stiu eu ...

        Comment


        • #5
          Da pai.. nu cred ca o sa avem nici o sigla.. ca lumea nu prea vrea.. sau nu ii intereseaza nu o votat..
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #6
            Pana la urma... facem sigla.. sa avem si noi, isi pune doar cine vrea.. O sa puna sorin modele.. si o sa facem un pool.
            Last edited by KeanuRev; 23 April 2009, 21:19.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              La insistentele keanului_razv va prezint niste posibile sigle pentru Cluuuuj.
              Primele patru, folosesc insemnele neaprobate de catre autoritatile heraldice, ceea ce este cunoscut sub numele de sigla lu' Funar.
              Urmatoarele doua sunt sigle bazate pe insemnele oficiale ale judetului (la rezolutie buna se vede mult mai fain).
              Ultimele doua se bazeaza pe emblema veche a Clujului, care dupa parerea mea e cea mai potrivita (Funarele a motivat ca nu e buna pentru ca seamana cu o inchisoare... dar el nu cunostea voit semnificatia cetatii si a celor 3 turnuri pentru a pune tricolorul pana si pe stema...).

              Bafta la ales!

              Pe negru si doar Cluuuuj.

              .................
              Attached Files
              Last edited by KeanuRev; 24 April 2009, 23:07.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • #8
                Imi place cea pe negru incearca sa pui castelul pe fundal negru prestige Si sa fie doar CLUJ ;)
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  deci ca sa ma dau si io cu parerea...sigla aia pe fundal negru prestige cu soldatu ala si monumentul memorandistilor imi place...in schimb eu zic ca putem gasi ceva mai calumea daca tot vrem sigla.
                  in continuare nu sunt de acord cu nici o sigla....si inca ceva: nu trebuie sa ne grabim ca poate se mai gandesc si altii sa creeze una...
                  Last edited by KeanuRev; 24 April 2009, 23:25.

                  Comment


                  • #10
                    "soldatu' ala" cu fusta e zeita Minerva...
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • #11
                      Mie sincer ultima imi place cel mai mult....celelalte parca sunt curcubeuri....dar eu zic totusi sa dam un termen de 2 sapt de exemplu pt conceperea ei...cine stie poate vine altcineva cu alta si mai tare, iar dupa acest termen le adunam pe toate si alegem una...ce ziceti?

                      Comment


                      • #12
                        fain cel pe negru, al treilea din postul #7 al lui sorinj
                        nu ca ar mai fi pus careva ceva
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          Eeee ala ii superb X si mie imi place tare mult
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            Da' nu ar fi bine sa folosim ca outline noua sigla Dacia? Zic si eu...
                            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                            Comment


                            • #15
                              Nu prea ai cum sa o lipeste noua sigla.. mai bine zis nu prea ai unde sa o lipesti..
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google