Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla si Legitimatia

    aici puteti posta poze cum ati vrea sa arate sigla LOGAN CLUB ploiesti ..iar de legitimatii ...deja am fc un model ;)

    cam asta ar fi sigla sa ne reprezinte ...acum sa va dati cu parerea http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=613 cei care vor sa nu isi puna peste sigla de fabrica ..isi poate aplica aptipildul pe luneta ;)

    gata si legitimatia http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=612
    Last edited by PH-16-GMC; 10 March 2009, 01:24. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    eehhh....pusssy!!...arata altfel aici...deh!...contextul !..sa vedem poll-urile si eventual ce mai apare.asteptam sugestii.
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • #3
      sper sa ne hotaram pana la intalnirea de la Sibiu !!!

      Comment


      • #4
        foarte misto ambele! ar fi fain de facut asa ceva ptr toata lumea! mai ales ptr intalniri...
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #5
          apoi no!..ce sa fi faci..veniti cu ideile..si se rezolva..in speranta ca noptile" alea ..cu sau fara liniute".....ma bucur ca ..plac?.acu`..sa vedem si impresia generala.vb lui gheorghr: gusturile se discuta". cat despre sibiu...mai e ceva de asteptat....o`m trai si o`m vedea.
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • #6
            Foarte tare legitimatia .. dar sa vedem cati se hotarasc si vb sambata .. apropo sambata la ora 12.00 la sala sporturilor intalnire LOgan Club Ploiesti !!1

            Comment


            • #7
              Da Gmc-ule sunt de acord cu sigla. De legitimatii vorbim sambata ;)
              sigpic

              Comment


              • #8
                salutare ..asa arata legitimatia finala ....sper sa va placa ....LEGITIMATIA E FC PTR INTALNIRILE NATIONALE !!! http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=617
                Last edited by PH-16-GMC; 10 March 2009, 23:24.

                Comment


                • #9
                  seara.
                  lucialina.--- imi zici ce si cum...si daca e ti le fac si tie...siglele si alte cele ...chiar as fi onorat. nu mi ia f mult..iara astea...o durat mai putin caci deh..asta e politica...!! deh..respectam prevederile date de conducere".. nu?..ma anunti si ...vorbim..numa bine`.
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • #10
                    Doar o parere...
                    Pe sigla voastra apare "Ploiesti" alaturi de insemnele judetului Prahova. Parerea mea e ca ori schimbati textul din Ploiesti in Prahova, ori bagati emblema orasului si nu a judetului.
                    Spor la lipit!
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • #11
                      eu am adus la cunostiinta...conducerii"..insa am fost overruled. so...ramane la decizia superiorilor".. apreciez spiritul de observatie. numa bine`.

                      oricum in esenta...precum s a discutat...pe marginea" aceleasi probleme..ca ex figurand..judete care au resedinta de judet cu aceeasi denumire ca si orasul sau principal..brasov..iasi..botosani..cluj..?..e cam nedrept sa nu ignoram restul celorlalti membri care nu rezidiaza in orasul resedinta..si sunt in judetul respectiv..insa in acelasi timp..asta e..locatia unde sa afla..clubul..cat despre opinia generala..cred ca in mare..in spiritum"..nu cred ca au nici o problema cu ..locatia..pe care o reflcata un blazon. dar..deh..dreptul la opinie. insa ar fi de luat in consideratie si acest argument.
                      Last edited by neoreal; 11 March 2009, 01:19. Reason: Automerged Doublepost
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • #12
                        sigla ploiesti

                        Salut,
                        Nu aveam ce face si m-am gandit sa fac o sigla pt LoganClub Ploiesti...
                        Mie unul imi place cum a iesit...
                        Acum astept si parerile voastre...

                        Comment


                        • #13
                          Arata bine.good job

                          Comment


                          • #14
                            uitati aici si o sigla personalizata... multumesc Distrat pt donarea numarului de inmatriculare :P

                            Versiunea 1


                            Versiunea 2


                            ps: siglele au o rezolutie buna si ies foarte bine la o inscriptionare pe autocolant

                            Comment


                            • #15
                              Arata bine si astea.mult mai bine.ramane sa stabilim ce si cum sambata la intalnire.

                              SAMBATA 14 MARTIE ORA 12:00 LA SALA SPORTURILOR PLOIESTI BE THERE OR DYE TRYING

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google