Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o idee de`a mea si cred ca s`ar potrivi deoarece reprezinta si echipa noastra de fotbal a ploiestiului !!!ce ziceti ???
    Attached Files
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • O noua sigla
      Attached Files
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • Originally posted by Mr.viberul View Post
        o idee de`a mea si cred ca s`ar potrivi deoarece reprezinta si echipa noastra de fotbal a ploiestiului !!!ce ziceti ???
        ar trebui sa ne gandim la ceva de genul LC Prahova... nu toti sunt din ploiesti si mai ales nu toti sunt suporteri fara suparare

        Originally posted by sli_waz View Post
        O noua sigla
        prea mult negru. prea incarcat. prea sumbru.
        trebuie ceva care sa reprezinte clubul ceva semnificativ.
        anvelopa este de iarna sau de vara ?
        Last edited by RAZVAN-005; 23 October 2011, 22:28. Reason: Automerged Doublepost
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Am incercat si eu ceva
          Attached Files

          Comment


          • ar fi o idee... simplu si de efect !
            suntem deschisi in continuare la idei ...
            indrazniti. uneori si cea mai nebuneasca idee poate naste ceva stralucit...
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • o alta incercare de sigla
              Attached Files
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • actualizata ma chinui sa iasa ceva
                Attached Files
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • ziua buna.
                  cand o sa posed ceva timp offline..departe de toata agitatia ..in care ma aflu de ceva zile..o sa incerc sa vaz` de nu pot sa concep ceva..am vorbit si cu cineva..o ruda de a mea care este sau mai bine zis lucreaza" creativ in domeniul design ului auto.. la o scoala de profil..si impreuna..sa vedem poate creem ceva ..cat de cat.. oricum nu promit nimic. numai de bine.
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.viberul View Post
                    o idee de`a mea si cred ca s`ar potrivi deoarece reprezinta si echipa noastra de fotbal a ploiestiului !!!ce ziceti ???
                    Crezi ca e obligatoriu ca sa fim petrolisti cu totii, te inseli amarnic.

                    Comment


                    • Originally posted by Spicer View Post
                      Crezi ca e obligatoriu ca sa fim petrolisti cu totii, te inseli amarnic.
                      nu e obligatoriu sa fii petrolist , eu sunt stelist dar ziceam ca e emblema care reprezinta echipa orasului
                      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                      Comment


                      • Ia zi Neoreal ai postat sigla ? Ca vreau sa vad si eu cum ai mai retusat-o !

                        Comment


                        • apoi vericule..inca nu..n am avut prea mult timp la dispozitie..cum am mentionat..si mai devreme..poate pe maine..oricum timp e.. am zis ca o fac..apoi asa o sa si fie!! oricum stai linistit..ca esti primul pe lista..in caz ca am ..facut prea multe retusari nereusite..;)).. keep in touch!!;)
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • sigla

                            ziua buna. atasez precum am mentionat ieri, ceea ce a realizat domnul emil alias stefano4u, caruia ii uram bun venit in club!!!..si ..asa cum am discutat la intalnire..cine le are cu lucrul in cele programe..de editare si posteditare..e bine venit..in a modifica..sau incerca a modifica..ceea ce am postat eu, asa ..la prima mana".. intr o forma..si intr o maniera proprie..cel putin pe partea de concept. in caz ca exista si alte cele preferinte sau ..solicitari va rog sa le expuneti..si implicit sa adaugati ideile personale, cat, produsul finit..si final sa fie pe masura asteptarilor..indelungate as mai putea adauga. numai de bine..si ..ca si incheiere..in caz ca aveti sau doriti sa executati vre un desen..sau vre o reprezentare grafica in mod freehand..sau cu/sau input personal..va rog nu va sfiiti in a l contacta pe domn` emil si ..o sa va ajute cu cea mai mare placere. acolo unde e lucrarea mai complicata..o sa va aduca la cunostiinta cat si cum..implicit termenii de livrare"..;). numai d e bine.
                            Attached Files
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • p.s.: scuze pt caracterul inclinat al siglei. n am vrut sa interferez..caci no`..denatura cumva intregul lucrarii.. oricum..se poate decupa si lucra ori peste..ori pe langa. multumesc pt intelegere.

                              astept felicitari si implicit propuneri !!! ))
                              Last edited by neoreal; 29 November 2011, 13:18. Reason: Automerged Doublepost
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment


                              • sunt primul care te felicita pentru lucrare. acum sa il asteptam pe mishu sa ii dea culoare
                                multumim pentru lucrare !
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google