Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Legitimatie e perfecta. Sigla sunt de acord cu modelele, numai sa ramana neagra orice ar fi. Eu zic ca negru da bine pe masina oricui indiferent de culoare. Ramane de vorbit la intalnire. ;)
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by abu20 View Post
      Legitimatie e perfecta. Sigla sunt de acord cu modelele, numai sa ramana neagra orice ar fi. Eu zic ca negru da bine pe masina oricui indiferent de culoare. Ramane de vorbit la intalnire. ;)
      Asa m-am gandit si eu... in prima faza o facusem albastra, dar pica putin cam aiurea pe o masina rosie de exemplu... parerea mea... asa o poate pune oricine, orice tip de masina ar avea. si are si un oarecare aspect de tuning, sau cel putin asa am incercat s-o fac sa arate...

      Comment


      • #18
        Sigla arata foarte bine ca si legitimatiile care sunt gata.si pot spune ca sunt cool.ramane sa le primiti sambata

        Comment


        • #19
          arata super ,poate ajung si eu sambata daca imi iau masina din service,bafta

          Comment


          • #20
            Foarte frumoasa sigla asta neagra asa;)

            Comment


            • #21
              NEO ....lasa gura ca o sa stabilim la intalnire cu totii sigla .....FOARTE BUNA FIGLA ASTA ARATA BINE !!! BV !Pune si tu pe sigla si stema orasului PLOIESTI ..TE ROG ....Multumesc

              SORINJ noi de aici ne gandeam k ploiesti-ul face parte din JUDETUL PRAHOVA si cum multi vin din Prahova la intalniri ........CU SIGURANTA ESTE LOGAN CLUB PLOIESTI si nu PRahova ...Multumim
              Last edited by PH-16-GMC; 12 March 2009, 00:22. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                da e super...sunt de accord...ce sa zic..aveam si eu ceva similar pregatit..insa precum am inteles...eu !? ca s a discutat pe la bv..exista o intelegere" asupra inserarii siglei de judet in sigla respecitiva..acum daca e..n as avea nimic impotriva unei astfel de logo -sigla ..etc. acum sa vedem cum ramane la intalnire. sa speram ca exista loc de manevra"....super cool modelul.atasez si eu ...atat sigla de bv ca si pattern- cat si una facuta de mine pe baza siglei noi de dacia.. sper sa fie si asta..subiect de ..discutie". multumesc oricum ca v a placut modelul de legitimatie..)..
                Attached Files
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • #23
                  eeee....si cu tine mariane... stii tu cum e cu dreptul la exprimare?)...scuze am atasat..cea de bucuresti..:P...eh...
                  Attached Files
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • #24
                    da, nu e rea deloc cea care seamana cu noua sigla, insa, daca nu ma insel ideea era se aplice peste sigla originala a masinii, cu noua sigla imprimata pe autocolant, iar forma noii sigle nu-i permite acest lucru.
                    Ps: sigla trebuie sa aiba o rezolutie cat de cat mare pentru a putea fi imprimata cum trebuie pe autocolant, altfel se vede urat

                    aaa... si inca ceva... am intrebat asa... cateva persoane prin sondaj faza cu sigla judetului... si raspunsul a fost acelasi la toti: stemele alea sunt de pe vremea lu ceasca, si au un aspect comunist... oare cine vrea sa dea un astfel de aspect masinii sale, poate vreun mos nostalgic.... eu sunt de parere ca o sigla... orice sigla fara stema judetului e mult mai faina. iar lumea in general vrea sa dea un aspect cat mai "tunat" masinii, nu sa poarte sonda de petrol pe botul masinii in sigla, sau cum spuneau cei din constanta, k mai bine pun un guvid k sigla lor, decat stema judetului.

                    Asta e parerea mea.... si sper ca nu am suparat pe nimeni...

                    Comment


                    • #25
                      uite ceva mai realistic..:P...tot n am somn!:P
                      Attached Files
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • #26
                        da..stiu..si e...super ok ideea...acu fiecare cu parerile impartite..ce sa zic..referitor la postul de mai sus..sa zicem ca mai sunt si confrati" cu sigle mai noi..sa nu ramana neacoperiti!?:P...cat despre cele nostalgice"...ce sa zic...pp ca tre` sa existe si un element de identificare zonala..iara aici acest amanunt care intr-adevar la prima mana poate parea a fi drept..un pic mai retro si nu pe toate gusturile..nu prea s ar putea asocia ca si ..stigmat" demn a fi purtat.insa acum ..sunt opinii si opinii..gand la gand cu bucurie oricum. pp ca pana la urma o sa se ajunga la un consens..:P..relativ vorbind0?!)numa` bine/
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • #27
                          NEO ....ai un 10 si un amestec de Hamei de la mine pentru sigla asta ultima !!! Multumesc

                          Comment


                          • #28
                            neo, asta cu gagica pe sigla e ca faza aia cu semnu playboy pe audi/bmw/mertz... si in plus daca cineva are masina albastra, ce face, isi pune sigla pe care e un logan rosu? parerea mea... :P

                            Comment


                            • #29
                              de acord cu xxxulescu

                              Comment


                              • #30
                                era o ...forma ma supune temei propuse...culoarea se schimba..) oricum suntem destui care suntem pe rosu:""...:P...aia e...nu asta e probl...pp ca oricine cu un pic de timp poate sa modifice un pic respectiva tema...era pur si simplu o propunere si nu ..altceva.parerea mea.cat despre asociere...ce sa zic...ma multumesc si cei 90 de caluti care ii am eu ...))...
                                SIC CUNNECTANDO REM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google