The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wow...o intrebare.. ce faci cu 2 mcv-uri identice?
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Misto masinutele, sa-ti traiasca, sa le stapanesti sanatos, fara probleme.
      Pai ce sa faca?
      Se plimba cu ele cu randul, cand cu una, cand cu alta.

      Comment


      • una e a mea personala si o conduc doar eu
        si celalata e al lui unchimiu. dar unchimiu decat so scoata pe al lui din curte o ia pe a mea incep sa ajung la concluzia ca restu dela 2300pana la 4000km cat credeam ca are al doilea mcvu sunt facuti cu a mea
        am sperat ca acum ca avem masini identice numi va mai lua masina mea sa se duca ici colo(drumuri scurte pe la prieteni pe la agigea)
        iar la vara vom plimba turistii cu ele ca daia sunt cu 7locuri sa putem sa luam turistii de la gara ptr cei care nu vin cu masina eu taxez dublu , ca pui mei folii , muzica , tapiterie adica ce sa mai exclusivism

        sigpic

        Comment


        • inca cateva mici modificari la interior , am refacut acele acum sunt mai rosii , am montat a3a plafoniera(leduri in toate 3) , litere cromate pe volan , iluminare comenzi conosla centrala si lumini pedalier...
          toate aceste operatiuni au fost facute de danieliviu , in afara de montajele din plafoniere care au fost facute de free_fiber care deja imi facuse 2 inainte...
          Ps. lumina interioara e alb rece dar in unele poze pare albastru...
          Attached Files

          sigpic

          Comment


          • Buna ideea cu a 3a plafoniera...Cat te-au dus husele ??
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • frumoase modificarile dar o sa plangi din cauza maciuliei de prestige, o sa vezi cum se face in cateva luni
              sigpicMy ride

              Comment


              • Cum se face DeLuXe maciulia aia? Si eu am asa si nu are nimic, poate se face ca ploua...

                Comment


                • deluxe maciulia aia o am de vreo 2ani si 40de mii de kilometrii , daca o hidratezi cu crema speciala(asa cum fac si cu volanu) nu are nimic...

                  Originally posted by fane1990 View Post
                  Buna ideea cu a 3a plafoniera...Cat te-au dus husele ??
                  husele sunt cam tapiterie in sensul ca sunt cusute , cu tot cu spaga ptr baietii care au demontat si au montat scaunele cam 100euro...
                  Last edited by SoNyKeL; 29 June 2009, 06:27. Reason: Automerged Doublepost

                  sigpic

                  Comment


                  • ia ghiciti voi ce a primit bulletu'

                    Comment


                    • cred ca jante.
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • bai hahalerelor de ce ma dati de gol... hai sa incepem la juma din topicurile de la my ride care are jante care are gume

                        sigpic

                        Comment


                        • Si totusi...
                          sigpic

                          Comment


                          • da stiu ca te oftici ca ai chiulit de la eveniment... si totusi ce vreti?
                            o sa pun poze de indata ce le voi monta pe masina...

                            PS. valeriu aratane si tu poze cu racleta sapca alea alea...

                            sigpic

                            Comment


                            • gata poze cu jentiile pe masina...
                              Attached Files

                              sigpic

                              Comment


                              • multe valve...multe spite....
                                Toata gasca cangrena la montat jante...duminica da-ti de baut !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google