The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    doamne ajuta ca ti-a venit masina si ti-ai scos chestia aia din semnatura!
    Sa ai bafta de ea !
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      sa o stapanesti sanatos micutule si sa ai parte de ea si cat mai multi km fara probleme

      Comment


      • #18
        bengoasa ;) multi kilometri si bafta'n trafic......;) JAR MAXIM
        sigpic

        Comment


        • #19
          In sfarsit tea venit si tie MCV-ul sa ai parte de el ...
          Multi km fara probleme...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by sonykel
            E un Laureat 1.6 16v cu air-baguri laterale , geamuri electrice spate , spatiu depozitare plafon , 7 locuri culoare Gri Platine.
            ai facut o alegere foarte buna in privinta motorizarii,cei 105CP te vor ajuta in depasiri chiar si cu masina incarcata si vad ca deja ai reusit sa faci 550km in numai cateva zile

            Comment


            • #21
              Maestre, sa fii sanatos sa ai parte de ea, fara evenimente. Frumoasa masina!

              Cam tarziu ne-ai impartasit si noua bucuria ta. Acu cred ca stiu de ce nu aveai activitate pe forum si ti-ai schimbat semnatura.

              Comment


              • #22
                @iulian_vis pai de ce crezi ca numai intra pe forum...numai se dezlipea de masina ) oricum ai banuit bine

                Comment


                • #23
                  Daaaaa, l-am depistat. Atunci cand l-am dat fugit din tara, avea deja masina dar nu a zis nimic.

                  Sa ai noroc de ea!!!

                  Comment


                  • #24
                    Felicitari pentru alegere...era si cazul...in pozele dale de la final...ai bagat masina in casa?(viitoarea casa)) Un milion de km fara evenimente...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      pai am fost ocupat miercuri cand am luat-o m-am plimbat cu ea pana pe la 12noaptea continu de la 11dimineata ) am stat prin parcari am admirat-o am luat-o la puricat si in rest n-am intrat ptr ca eram asa bucuros si nu ma puteam abtine sa nu ma dau de gol )joi m-am fofilat de la facultate m-am dus prin mamaia am pozat-o , vineri am fost pe la bunici so vada si ei...

                      cipriane nu e casa e o terasa din mamaia si erau niste instructori cu scoala de soferi pe acolo se uitau la mine ca le nebun ca bag masina in terasa s-o pozez

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Bravo sonykel,sa fie intr-un ceas bun! Ma bucur pt tine,stiu ce-nseamna sa-ti vina mashina mult asteptata,parca plutesti nu-i asa?) (acum poate bagi din nou poza aia cu Jim Carrey,ca mi-a placut la nebunie,as vrea sa mai am videoclipul ala dar nu stiu cum se numeste) Iti urez toate cele bune
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #27
                          pai as baga-o ca daia o bagasem atunci aflasem ca venise mcv-ul si e in curte la dealer dar moderatorii mi-au modificat semnatura D...

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            ooo da! In sfarsit ti-a venit masina! Sa ai grija de ea si sper sa ne intalnim la Brasov (unde trebuie sa vii cu noua achizitie). Daca ai probleme cu mama ta exagerat de grijulie spune-i ca decat sa mergi la Brasov la drum lung cu altu cu masina care iti pune viata in pericol mai bine conduci tu prudent si cu ocazia asta ii faci si o buna parte din rodaj. Trust me
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Pacat!Era tare de tot!Se potrivea cu EVENIMENTUL !!!! ) ) )
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #30
                                apropo cu spalatu cum e nu am voie so spal cat timp? ca nu mai stiu ce au zis aia de la dacia au zis ceva dar am uitat ) ce aspirator auto imi recomandati??? am inteles ca ar fi un de la Black&Dackers Dust Buster? stiti ceva de el este bun trage bine???

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google