The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    cele mai bune aspiratoare auto sunt alea Black&Dackers trag bine dar sunt si scumpe,cam 100 ron costa.

    Comment


    • #32
      vazusem undeva cu 70RON dar nu mai stiu unde e zic ca se merita...
      Se supara cineva daca fac un topic in care sa vorbim despre cum facem curatenie in interior ce folosim etc???pana acum nu am avut problema asta dar am devenit maniac acum , toti imi spun ca doar acum la inceput dar eu nu ma las sunt ambitios in seara asta am stat o ora la masina am facut ordine prin torpedou prin buzunare am scuturat presurile mi-am aranjat cd-urile si acum e gigea :d:d:d la sfarsit am si parfumat-o cu un spary auto luat dintr-un super-market care are un miros combinat de lamaie cu brad interesant...

      sigpic

      Comment


      • #33
        nu e nevoie sa o dai cu spray ca oricum ai mirosul de nou in ea

        Comment


        • #34
          Sa te poarte sanatos Sonykel! Ai grija de ea si nu o tortura ca pe break. ;)
          numar secundele

          Comment


          • #35
            Sonykel cum de nu stai si noaptea in ea? ) Ca aseara era cat p-aci sa ramai fara capace. :P Am vazut ca vineri nu prea te-ai dat jos din masinutza sa nu cumva sa ti-o manance cineva. ) Bravo tie ca ai grija de ea, dar vezi sa nu devina o obsesie chestia asta. :P
            In tara momentan.

            Comment


            • #36
              Omul e pasionat ca si noi dealtfel ca de asta ne si aflam aici pe forum nu?
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • #37
                Da, binenteles. Dar asta nu inseamna ca dormim noptile in masina avand grija de ea.
                P.S.: Sonykel sa nu intelegi ca am spus de tine, am spus la general asta. ;)
                In tara momentan.

                Comment


                • #38
                  voi nu stiti ca sambata seara un prieten si-a luat o shaworma sa manance...
                  am tras pe dreapta l-am dat jos am stat cu el a mancat eu am fumat si dupaia neam urcat in masina... asa obsedat am devenit D

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Costin_ct
                    Da, binenteles. Dar asta nu inseamna ca dormim noptile in masina avand grija de ea.
                    P.S.: Sonykel sa nu intelegi ca am spus de tine, am spus la general asta. ;)
                    Sonykel nu-l baga in seama e putin rautacios acuma si ma gandesc ca e si din CT si va cunoasteti .....te tachineaeza doar.

                    PS: Stii cum e zicala " Quien ce taquine ce ame` " (scuza-ti franceza de balta)
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • #40
                      In sfarsit... chinul tau luat sfarsit!!! dar si al nostru, ca ne-ai ucis cu countdown-ul ala de la semnatura ;).
                      Multi, multi, multi kilometri fara evenimente, sa-l stapanesti sanatos si sa ai parte numai de aventuri frumoase cu MCV-ul tau. Poate da al cu coarne sa nu vii la Brasov!...

                      Comment


                      • #41
                        Felicitari, sa o stapanesti sanatos. Gazele esti sigur ca-s de la tine?(Poate a fost vre-un harb in fata si ii miroseai gazele).
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • #42
                          da gazele sunt sigur de la mine ptr ca se intampla sa nu fie nimeni in jurul meu si sa se simt un miros de sulf asa... dar constantenii care au mirosit-o au zis ca e ok...

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Mirosul de sulf vine de la catalizator, e normal la benzinare sa se intample asta. Nu e nici o problema, mirosul se simte mai mult cand parchezi.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #44
                              corect andrei... chiar acum ma gandesc si nu mai atunci se intampla de fiecare data dupa ce o fatai prin parcari sa-mi caut un loc sau cand fac mai multe manevre so intorc...

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                In fine sonykel ti-a venit si tie masina .Sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea.Sa auzim numai de bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google