Singurul si omniprezentul Caremil Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bine zis foarte bine zis...

    sigpic

    Comment


    • #17
      Inseamna ca soultia ar fi sa se evite dealerul respectiv pe cat posibil si paote le apar si lor semne de intrebare, ca s-ar parea ca altfel nu prea merge.
      Cei de la Motor Grup din Vaslui sunt ok, macar te lasa langa masina si le mai poti da si sfaturi, ca nu comenteaza .
      Don't touch! Never ever steal
      Unless you're in for the kill

      Comment


      • #18
        Logan 1,4MPI

        Nota zece ptr.cei din Vaslui,mai ales ca de ceva timp fac reviziile acolo si in plus indrum pe cat mai multi posesori de Logan sa mearga acolo,nu ca ar fi tari dar sunt priceputi la vanzarea imaginii lor si impun si transmit respect,asa ca cei din Iasi mereti la Vaslui.
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • #19
          pt 60 km se merita la vaslui
          ym! dorinu2005@yahoo.com
          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

          Comment


          • #20
            Logan 1,4MPI

            Pardon 75 km,dar tot nu conteaza ,oricum se merita
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • #21
              cat tia luat la vaslui revizia (preturi) - oricum Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Caremil IASI in loc de mecanici au adunat toti aurolacii acolo si vind piesele nepuse la altii cu juma de pret

              Comment


              • #22
                Logan 1,4MPI

                Daca tu ai diesel prima revizie costa pana in 3 mil nu pot sa-ti spun exact dar faza este ca vezi ce ati face si daca ai vreo problema baietii te ajuta,garantie sau neglijenta,exemplu cestii sticate fara voie,tre sa meri acolo ca sa vezi cum sta treaba.De ce nu ai venit astazi , am fost 13 masini si cu un membri din Bucuresti (Sandokan).
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • #23
                  era prea frig si vintul asta imputit te lua pe sus

                  Comment


                  • #24
                    Deci nu e vorba ca ma doar la buzunar un drum pana la Vaslui sau intr-un alt oras. Doar sa imi stiu masina ingrijita. Ca stai si te gandesti ... suntem in anul 2008 si suntem furati pe fata. Este pur si simplu inadmisibil... Vorbeam azi cu Ionut ... ca am putea de exemplu sa filmam cu o camera ascunsa cum isi bat joc de masinile coborate de pe triler. Si pentru asta, vom avea nevoie de ajutorul tuturor. Cand veti mai vedeam un camion cu loganuri in asteptare de a fi coborate, dati un semn si vom merge cat de repede posibil sa ii pandim. 0763 656 244.
                    O alta idee ar fi, ca la o intalnire viitoare, sa chemam una din televiziuni si sa facem un scurt reportaj...Idei ar fi nenumarate, si de asta, vreau ca incet incet sa concretizam cate ceva.
                    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                    Comment


                    • #25
                      da alex idea cu filmatu e buna...

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Ideile lui Alex sunt din ce in ce mai faine, bune si originale. Nota 10 de la mine si ai toata sustinerea din partea mea in caz de ceva. Oricum, tot la Vaslui am sa fac si eu revizia in caz ca nu se intampla vreo minune pana atunci.
                        I don't drive fast...I fly low !!!

                        Comment


                        • #27
                          O idee mai buna ar fi sa mergeti la o televiziune, sa le spuneti ca se fura in service si sa filmeze ei cu camera ascunsa operatiunea.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            Pai am sa trimit un mail pentru inceput la Realitatea...ca ii urmaresc de mult timp, si mi se par a fi cat de cat obiectivi...
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • #29
                              Si daca nu merge cu ei incearca la PRO TV, aia sigur se baga.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #30
                                de la protv se baga unde nici nu te astepti doar sa arunci o pastila de asta sunt si nr 1 nu ca mi-ar placea protv
                                ym! dorinu2005@yahoo.com
                                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google