Sistem audio Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai cunoscuta este Rockford Fosgate, dar nu imi pot da cu parerea despre cabluri. Nu am incercat...
    MY CLA

    Comment


    • Originally posted by faraonw View Post
      nici-o parere nimic?
      Cate perechi iti trebuie?
      Te pun in legatura cu cineva care mi-a facut si mie RCA-urile, cablu triplu ecranat si mufe Proel!
      Oricum calitate mult peste ce ai postat tu acolo si la pret este tot cam pe acolo...

      Comment


      • unu singur imi trebuie..
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • Salut,

          am tot incercat functia search, dar nu gasesc un alt loc mai bun pt intrebarea mea.

          Am nevoie de un sfat, ajutor in alegerea unui head unit nou. Sony meu a crapat dupa 7 ani

          Nu mai vreau cu CD,mp3,wma de pe stick sau celular android imi este arhisuficient.

          Ce sa aleg intre astea 2? Si nu vreau argumente,de genul pai ala ca e mai scump...normal

          JVC KD-X200EY


          KD-X30EY
          / MP3 Player auto cu port USB fara mecanism CD putere 4 x 50 W MOSFET compatibilitate; MP3, WMA Tuner AM/FM cu RDS si 18 posturi presetate port USB frontal 2 x intrari Aux-in 1 x Pre-


          Multumesc frumos

          Comment


          • Vali,eu te sfatuiesc sa uiti de firma JVC,sau sa o pui pe ultimul loc in alegerea playerului.
            Te indrum catre acest player Pioneer http://www.be-loud.ro/produse/CD_Pla...eer/MVH-150Ui/. Este compatibil pe aux cu Android Media,are 2 pre-out uri pentru amplificare,filtre lpf si hpf. Ar fi cel mai bun la banii astia.
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • Hmm.. multumesc

              Astept si alte pareri. Mie chiar imi placeau JVC-urile alea 2

              De Sony m-am saturat. Se aud ok, au functii ok, dar calitate 0. In 7 ani am facut 35k km, deci am folosit sony ala maxime 50 ori si l-o luat dracu.
              Cred ca de la dat fata jos pus fata etc.

              Plus ca nu prea sunt mare fan comandat de pe net, fara sa vad si sa pun mana
              Nu am experiente placute cu netul si nu stiu nimic despre be-loud astia

              Comment


              • Cauta pareri despre be-loud sunt oameni seriosi,punctuali si de incredere. Eu am luat de la ei mai multe aparate. De curand am achizitionat de la ei un Alpine CDE-170RM. Ti-l si monteaza ei,deci...practic e magazin nu doar online. Te duci la ei,arunci o privire,te v-or sfatui ce sa alegi incat sa te incadrezi in suma dispusa.
                My Ride ! B - 29 - TmT

                Comment


                • sunt ok cei de la be-loud si au preturi bune + transportul gratuit..eu personal am fost multumit de serviciile lor..cat despre hu iti recomand un alpine..dar cu boxe cat de cat "potente"
                  Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                  Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu iti recomand tot pioneerul acela. Calitatea sunetului buna, setari ok, aspect etc.
                    Eu l-am cumparat de pe beloud, a fost ok, dar un prieten a avut o experienta neplacuta cu ei. Mai bine incerci pe esderman.
                    MY CLA

                    Comment


                    • 5 comenzi la be-loud si nici o problema.Azi comandam pana in ora 4 maine dupa 10 era la mn.Singurul inconvenient la ei este ca nu au toate produsele cel putin la boxe si subwoofere.Daia e bine sa suni inainte.

                      Comment


                      • Da, iti recomanda in phase ( care sunt praf) si iti spun ca nu au pe stoc celelalte produse pe stock ca sa te faca sa le cumperi produsele la care sunt ei importatori...)( amplificatoare)
                        MY CLA

                        Comment


                        • No, multam fain

                          Am rezolvat

                          Am gasit acelasi Pioneer la carsystems, la acelasi pret ca be-loud



                          Ma duc maine dupa el, si mi-l si monteaza

                          Comment


                          • azi mi-au venit si mie noile jucari
                            Attached Files
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • salut, cam la ce pret ar trebui sa se invarta un amplificator care sa imi dea pentru un subwoofer, 80W reali (atat are subwooferu)... la ceva SH ma refer...
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • are putere mica subul tau 80w,un amplificator pt el nu ar trebui sa depaseasca 100 roni,dar nu se va simti asa mult ...mai bine pui 2 boxe mai puternice eu aveam ovale pe spate si era chiar multumit de cum faceau galagie doar cu puterea cass-ului

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google