Soareci in masina!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasol.La mine de cand cu frigul asta,am pisici pe capota aproape in fiecare zi.Ma deplasez mai mereu cu masina si cand ma intorc la masina..o pisica sus pe capota.deci nu intra soricei ca am paznic
    CARPE DIEM!

    Comment


    • Si vopseaua de pe capota ce zice? Mai rezista?

      Comment


      • poate ca nenea respectivu are pisici cu sosete in picioare si nu zgarie vopseaua

        Comment


        • Ms frumos ......inca o gaura in buget......acum urmeaza o programare la service.

          Comment


          • eu am un prieten care no folosit masina vreo 2 luni si iau mincat fisele instalatia de la stergatoare de la faruri

            Comment


            • acum de cand s-a scumpit benzina de unde sa mai fie motorul cald )

              Comment


              • Las ca facem crescatoriie de soareci in masini Scuze de Off

                Comment


                • Am avut si eu odata un soarece in masina care mi-a ros instalatia de la stergatoare, s-a rezolvat cu un drum la service, norocul meu ca mi-a facut-o pe garantie.
                  sigpic

                  Comment


                  • Avand in vedere ca si eu sunt patit, trag o singura concluzie la soareci le cam place in compartimentul unde se afla vasul de strop-gel si de acolo mai departe in ventilatorul de climatizare si mai departe in habitaclu.....¨¨super¨¨¨
                    Pe unde credeci ca intra in compartimentul unde se afla vasul de strop-gel ?
                    Ce se poate face sa nu intre in compartimentul unde se afla vasul de strop-gel

                    Comment


                    • Cornel83 pisica rezolva problema

                      Comment


                      • exact...pisica rezolva situatia
                        sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                        Comment


                        • Cum facem nene cu rozatoarele astea?Azi cand am deschis capota mi-a cazut fata.Am gasit urme noi pe baterie si pe capacul de la filtru...Urme de soareci.
                          Ce sa pun la motor sa nu mai apara prin zona?Am auzit ceva de saculeti care emana un miros?De care saculeti,unde pot gasi ?
                          sigpic

                          Comment


                          • si eu am avut un soarece inautru, si mirosea ingrozitor. Sa revolvat cu una bucata geam, un castron mai mare, o bucata de sarma, o nuca si o bucata de cascaval.

                            Comment


                            • iai pus si ceva muzica daca tot iai dat mancare?

                              Comment


                              • Gluma gluma..dar eu nu vrea sa omor mortaciunea sa ii pun momeala sa vina sa manance sa doarma acolo si a 2-a zi sa imi moara pe unde doarme el pe la motor si sa puta ca naiba si sa nu il gasesc...eu vreau sa pun ceva sa nu mai stea in zona.Am auzit ca cica piper macinat in sac ceva...ca nu suporta mirosu?Alte idei va rog?Ce saculeti as putea sau de ce fug ei...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google