Solutie Navigatie 2DIN Pentru Dacia Logan /Sandero /Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mindrunner View Post
    @phanes - din pacate nu avem parteneri in zona.
    @budaipmihai-ba chiar ma bucur
    Si nu ai vrea sa ai si in zona asta a tarii?...ce anume trebuie facut?
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Originally posted by Nimeni View Post
      Cum a mai zis si colegu mai sus , nu a pus nimeni pe logan ph2 ? Aveti vreo poza ? Multumesc anticipat.
      Ph2 are aceeasi rama ca la Duster, difera doar culoarea

      Navigatii dedicate cu android compatibile cu majoritatea autoturismelor waze, carplay, android auto, carkit bluetooth, google playstore


      Originally posted by cristi3775 View Post
      Si nu ai vrea sa ai si in zona asta a tarii?...ce anume trebuie facut?
      Faci un drum la noi si te scolesti.
      Last edited by Mindrunner; 15 December 2012, 21:03. Reason: Automerged Doublepost
      Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

      Comment


      • In Timisoara aveti colaboratori pentru montajul sistemului de navigatie 2DIN?

        Comment


        • Originally posted by racorazvi View Post
          In Timisoara aveti colaboratori pentru montajul sistemului de navigatie 2DIN?
          Nu din pacate nu avem.
          Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

          Comment


          • salut!
            din ce am citit lumea e multumita de gps-ul de pe navigatie dar cu sunetul cum sta?
            as vrea sa cunosc parerile celor ce si-au montat aceasta navigatie cu preivire la sunetul ei.
            ca si claritate ,calitate este peste ce vine stoc?
            stiu ca cd-urile cele mai performante au in dotare filtre pentru inalte pentru joase etc. are si asta asa ceva?
            multumesc!
            vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
            vand lampa adaptabila la torpedo

            Comment


            • Este cu muuult peste ce are loganul 1 stock, iar punctul forte este navigatia care se misca impecabil.
              Sunetul nu este Filarmonica din Viena, dar e decent spre bun.
              Cu alte cuvinte face de toate, exceleaza la navigatie, si cam atat. Eu am avut-o pe loganul vechi, si am fost foarte multumit de investitie.

              Comment


              • Are reglaje de inalte /medii / joase + loudness.
                Asa cum a mentionat si Mihai, este un aparat de care iti iti ofera facilitati multimedia normale, carkit + navigatie gps . All in One.

                Cine cauta performante de top in zona audio cu siguranta se va indrepta catre modele cu brand de renume dar vor plati si de cel putin 4 ori mai mult!
                Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                Comment


                • Navigatia e IGO, Sygic, etc...?
                  Eu am satelit de comanda dupa volan... Sistemul are mufa direct pt satelitul de fabrica? Sau vine cu adaptor?
                  Trimiteti cu tot cu consola de Ph2 in tara? ca daca nu aveti parteneri prin moldova, il montez la reprezentanta...
                  sigpic
                  Show your car off in public, ride her hard in private...
                  http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

                  Comment


                  • buna seara, se poate monta si o alta unitate de la o alta firma? modelul care il ave-ti cate iesiri pre-out are?

                    Comment


                    • Am trimis un PM

                      Comment


                      • Rama in care stau butoanele si navigatia,se vinde separat?Eu am navi si de ceva vreme caut o solutie cu rama
                        http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                        Comment


                        • rame de ph2 se gsesc pe ocazii! cu tot cu suporti metalici 2DIN
                          sigpic
                          Show your car off in public, ride her hard in private...
                          http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

                          Comment


                          • Din pacate am ph1m
                            http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                            Comment


                            • poate gasesti... eu am ph2 si asta a, dat la search... sa vad ce au... incearca!
                              sigpic
                              Show your car off in public, ride her hard in private...
                              http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

                              Comment


                              • Nota zece baietilor din service. Am avut o mica problema dar în patru zile (cu tot cu posta) au rezolvat problema. Felicitari şi mulţumesc!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google