Solutie Navigatie 2DIN Pentru Dacia Logan /Sandero /Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi-am facut si eu programare la voi, pe 2 mai, ora 12. Telefonic. Am emotii. Strang bani de ceva vreme sa-mi iau navigatia asta. Doar ca o sa am o mare rugaminte - vreau rama argintie. Nu-mi place cea neagra neam.
    Intind si eu coarda, dar mai dati la promotie camera de marsalier ? Mai e vreo sansa sa o iau inclusa in banii de navigatie ?

    Comment


    • Daca baietii ti-au promis ca pot face rama argintie, atunci inseamna ca asa va fi.Oferta cu camera inclusa in pret nu mai este de vreo luna.
      Last edited by 77sky; 30 April 2012, 20:07.
      Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

      Comment


      • Am crezut ca am vb cu dvs la telefon. Eu nu sunt in tara acum, poate ii rugati dvs sa imi faca o rama argintie..... Ca sa nu ma fac de ras, pretul a ramas de 16 mil ? Rama argintie implica preturi suplimentare ?

        Comment


        • Aveti pe stoc camera pt logan. (cand am montat sistemul nu era pe stoc)

          Comment


          • Nu sunt camere pe stoc.

            Originally posted by budaipmihai View Post
            Am crezut ca am vb cu dvs la telefon. Eu nu sunt in tara acum, poate ii rugati dvs sa imi faca o rama argintie..... Ca sa nu ma fac de ras, pretul a ramas de 16 mil ? Rama argintie implica preturi suplimentare ?
            Pretul va ramane acelasi.
            Last edited by 77sky; 1 May 2012, 11:39. Reason: Automerged Doublepost
            Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

            Comment


            • Am instalat aceasta navigatie (unitate multimedia) de la Mindrunner. Trebuie sa recunosc ca sunt extrem de multumit de ea. Eu aveam un sony
              xplod de 11 mil, si unitatea se aude aproape la fel de bine, ceea ce este super, bluetooth-ul imi face ceva probleme, dar ii dau eu de cap, dvd, navi, totul ok. Camera de marsalier e super, doar ca a trebuit data gaura in tabla pt fire, lucru care ma streseaza teribil. O sa ma duc la reprezentanta sa tratez tabla acolo cu anticoroziv si ceara speciala.
              Per total, sunt super multumit de investitie, si o recomand fara ezitari.
              Multumesc.
              Poze.
              Attached Files

              Comment


              • Foarte frumos, sa-l stapanesti sanatos.

                Mai sus spuneai ca doresti rama argintie,vad ca ai montat tot neagra.
                Unde mai exact s-a dat gaura in tabla?
                Last edited by Cromatic; 4 May 2012, 06:24.

                Comment


                • Mi-au facut baietii rama argintie, mi-au montat-o, si au asteptat sa iau o decizie. Nu mi-a placut. Unitatea sarea rau in ochi.

                  Gaura s-a dat la usa stanga de la portbagaj, pentru a trage firele de la camera. Gaura este ascunsa, nu se vede, dar va trebui sa o tratez oricum anticoroziv.

                  A nu se intelege gresit, baietii au lucrat foarte frumos, dar eu avand MCV, camera mi-au montat-o pe usa de portbagaj. Oricum, e mai bine asa, tinand cont ca sunt lovit in spate la 2-3 luni. Daca aveam camera in bara, cum ma atingea unul cum o faceam praf....
                  Deci, nota 10 baietilor de la montaj.
                  Last edited by budaipmihai; 4 May 2012, 09:46. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • salut mihai

                    pune o poza cu lucrarea facuta de baieti
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Poze cu camera de marsalier. O sa incerc zilele urmatoare sa desfac usa pentru a se vedea si in interior. Oricum tb sa-i dau o mana de grund si apoi ceara anticoroziva acolo unde s-a dat gaura pentru trecerea firelor.

                      A se intelege - sunt maniac cu masina - un bec ars = nu pot sa dorm.. recunosc, sunt exagerat, dar asa sunt eu. In rest, lucrarea - de nota 10.
                      Attached Files

                      Comment


                      • De fapt nu s-a dat gaura, ci s-a largit una care exista deja dar prin care nu treceau conectorii de la camera.
                        Crezi ca merita atata atentie o tabla?
                        Mie mi-au zgariat masina cu un cui, urat de tot... m-am necajit dar dupa un minut mi-am dat seama ca nu-i decat o fieratanie si nu merita..life is too short!

                        Te rog, NU mai cita postul anterior (Quote), foloseste Post Reply!
                        Last edited by 77sky; 6 May 2012, 11:32.
                        Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                        Comment


                        • Mindrunner, iertare daca am ofensat cu ceva. Lucrarea este de nota 20, si sunt super incatat de ea. O sa o recomand cu toata increderea. Restul sunt piticii mei pe creier, nu are nici o legatura cu lucrarea.

                          Repet RECOMAND CU TOATA INCREDEREA PRODUSUL SI ECHIPA.

                          Ca dovada, astept in continuare tetiera aia cu display....

                          Iar gaura dupa parerea mea, fiind largita, merita un tratament anticoroziv. Pentru cei ce doresc sa tina masina impecabila inca 5 ani cel putin, asa cum vreau eu. Dar asta intra in things to do la mine, nu la echipa de instalare.

                          Inca o data multumiri, si mult succes in continuare !

                          Comment


                          • As dori daca se poate sa-mi spuneti daca, cand si la ce pret se pot aduce tetierele cu display pentru aceasta unitate. Va multumesc, cu respect.

                            Comment


                            • Mindrunner, ati fost geniali cu montarea camerei de marsalier acolo. Azi am fost lovit pentru a nu mai stiu cata oara in spate. Rezultatul - 2 senzori de parcare facuti muci. Daca aveam camera in bara, cred ca as fi fost mult mai trist azi.
                              Nici o veste cu tetierele ? Macar un pret orientativ ?

                              Comment


                              • Originally posted by budaipmihai View Post
                                Mindrunner, ati fost geniali cu montarea camerei de marsalier acolo. Azi am fost lovit pentru a nu mai stiu cata oara in spate. Rezultatul - 2 senzori de parcare facuti muci. Daca aveam camera in bara, cred ca as fi fost mult mai trist azi.
                                Nici o veste cu tetierele ? Macar un pret orientativ ?
                                Imi pare rau pt incident....
                                Pt tetiere ai PM. Ca sa pastram topicul curat.
                                Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google