Sp!ke's Logan MCV Laureate 1.5 dCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    nu,nu.......hai n-o mai da la intors acuma.......e un renault intr-un garaj, lasa cardeala cu mine ca nu tine.......Securistule!!!!Huooo!!!!)
    a3a poza spre dreapta.....
    Mai e mult pana departe!

    Comment


    • #92
      N-o dau mah la-ntors! unde vezi tu reno in dreapta? eu nu vad decat bordul!

      Comment


      • #93
        Am zis a3a poza de la stanga sprea dreapta, uita-te prin geamul de la garaj!
        Mai e mult pana departe!

        Comment


        • #94
          Bine, mah, acum l-am vazut! ... esti invidios cumva?

          Comment


          • #95
            Ala e un Megane RS.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #96
              Si tu Andrei? Si tu ma bagi in gura lupilor?

              Comment


              • #97
                Originally posted by Sp!ke View Post
                Bine, mah, acum l-am vazut!
                Acu l-a vazut prima oara auzi la el? Hotzu tot hotz ramane:P....Las' ca aflu eu ce-ai furat, maine poimane apari la ziar.......vedem noi atunci ce mai zici
                Mai e mult pana departe!

                Comment


                • #98
                  felicitari batrane! ... eu urmez la rand la reparat masini ) ...

                  Comment


                  • #99
                    Bravos spike... mai vorbim noi si de serviceul asta ca am mai auzit vorbe bune si ptr. a mea masina...

                    Bre canabys...cu riscul de a fi off-topic... aia ar trebui sa-ti aduca toata caroseria nu doar o usa...hehehehe si sa spui daca ai roti ptr. paltinis ca daca nu te bag in spate la mine

                    Comment


                    • cea patit ma kanabis??? bai kanabis pune poze

                      sigpic

                      Comment


                      • Doar fundul e nelovit

                        Comment


                        • Originally posted by Sp!ke View Post
                          In concluzie recomand pentru orice interventie la masini Renault, Dacia, Daewoo service-ul INTERNATIONAL SERVICE SA Slobozia. Super, super meseriasi si o servire ireprosabila. Toata stima!.
                          Spike, ai fost prin Slobozia si nu ai dat un PM ceva poate eram si eu prin oras!
                          Ma bucur ca ti-a placut International Service, chiar fac treaba buna iar patronul e un baiat de milioane. Iti faceam cunostinta cu el.. .. poate dadeam un drive-test cu Megane RS(ala galben ca cel albastru a fost distrus intr-un accident destul de grav).
                          Last edited by Marius; 5 February 2008, 20:52.
                          numar secundele

                          Comment


                          • Pe nea George, patronul, il stiu de prin '95, de aia am apelat de service-ul lui, stiam ca are baieti meseriasi si am avut toata increderea in ei. In alta ordine de idei... mi-ar fi suras ideea unui drive test cu RS-ul, poate cu alta ocazie, ca acum chiar nu m-am gandit sa-ti las un PM, ieri am fost atat de bucuros ca imi repar golanu' incat am uitat ca tu esti din Slobozia...

                            Comment


                            • ce zici, meseriasul de la slobozia, taie din arcuri...frumoasa masinuta, sa o stapinesti sanatos, si fara avarii
                              Last edited by crististreulea; 18 February 2008, 15:22.
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment


                              • M-ai spart ... nu stiu ce sa zic, dar cred ca poate sa taie, ma-ndoiesc ca nu au un flex pe-acolo, prin service.

                                Thanks pentru urari...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google