Spalare Organizata Logan Club Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cu cei de la Redhal vorbisem in primavara si au zis ca ei nu se complica cu asa ceva pentru ca au clientii lor si au rulaj. Poate cand vor duce lipsa de clienti vor face si ei promotii sau vor da reduceri la grupuri mari de masini.

    Comment


    • #17
      ma duc maine sa o spal acolo,sa vad cum fac ei treaba..macar un exterior..si apoi va spun daca se merita sau nu..
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • #18
        eu spal la ei de cand au aparut (mi-e si prieten unul dintre cei care o au), si sunt f multumit. va recomand sa va spalati fetele la portiere cu abur (5 lei/portiera), iese tzipla.. am asistat si la un spalat motor, tot cu abur, si e fain ca nu baga apa (la cei cu benzinare ma refer) si la fel a iesit f bine, numai ca e 25 din cate imi aduc aminte. astept sa treaca iarna si o sa o spal si eu pt prima oara sub capota. chiar azi am fost si am dat jos gheata la ei.. deci v-o recomand cu incredere!

        Comment


        • #19
          Tinand cont ca sau adunat doar 7 persoane care doresc sa spele masina la spalatoria SPARK, voi incerca sa fac in asa fel ca persoanele inscrise pe lista sa beneficieze de reducere.

          P.S. Mai aveti timp pana pe 3 Ianuarie sa va inscrieti.

          Comment


          • #20
            trece-ma si pe mine, ca eu oricum numai la ei spal

            Comment


            • #21
              Am trimis lista cu cei care vor sa beneficieze de oferta si incepand de maine pot merge sa isi spele masinile.

              Comment


              • #22
                Salutare 2011

                Luna asta merg si eu la spalatorie
                ym! dorinu2005@yahoo.com
                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                Comment


                • #23
                  vali007, m-ai trecut si pe mine?

                  Comment


                  • #24
                    Cum stam cu spalarile?

                    Eu am sa merg sambata cand ies de la munca.

                    Comment


                    • #25
                      Deocamdata nu mai spalam masinile, tinem banii pt carburant
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • #26
                        salut ! am spalat masina la ei ,23 lei interior ,exterior plus ceara ,,,,2 oameni se ocupa de ea,amabili baietii,dar se grabesc,,,cind o scoti din hala vezi minusurile,,,la mine nici macar gainatzul porumbeilor nu au reusit sa il curetze,interiorul a lasat de dorit,,,nu au suflat cu aer comprimat etc,,,red hall,,,,cei mai buni ,,,dar si mai scumpi....daca nu sunteti pretentiosi,,,spalati aici masina la spark,,,au hala numai pt 2 masini,,,nu stiu daca am sa mai trec pe la ei...

                        Comment


                        • #27
                          eu chiar vroiam sa ma duc maine sau poimaine, desi tot urat e afara si se face la fel, ce rost are, pentru 3 lei care oricum ii dau acolo la baieti..plus spusele domnului saturnia2001
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • #28
                            Daca iti permiti sa speli masina numai la "red hall" - bravo tie, dar daca le mai faci cateva observatii la cei care nu-ti curata masina cum trebuie, nu cred ca vei pati ceva (omul din greseli invata) ... eu spal masina de cand am cumparat-o intr-un singur loc si sunt recunoscut pentru masina pe care o am si de care am grija ... cand cineva nu o spala cum trebuie, data urmatoare nu il mai las sa o curete ... succesuri :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • #29
                              Tudoreee, am auzit ca ai terminat leasing-ul, sa ne anunti cu noile numere...
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • #30
                                In momentul in care au terminat masina si ai vazut imperfectiuni le spui si se rezolva. Eu unul am fost multumit, sambata am sa merg din nou. Maine astept si parerea celorlalti care au mai spalat la SPARK.

                                Cei de la spalatorie vor primii toate "reprosurile" voastre prin intermediul meu, daca voi nu vreti sa le spuneti in momentul cand spalati masina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google