Spalatoria Oficiala Logan Club Ploiesti-Str Rudului nr 186-188 La Portile Portocalii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu o spal peste drum de upg si cateodata la ACR dar iesem ai curata cand o spal la upg fata de ACR sau asa mi se pare

    Comment


    • #17
      eu de multe ori am spalato la spalatoria de langa cris , eu zic ca spala bine 30ron interior/exterior ,plus ca la 5 spalari ai una gratis ....
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • #18
        am auzit ca sa deschis o noua spalatorie auto, vizavi de pisica alba, a auzit cineva ceva despre aceasta spalatorie am inteles ca este 25lei interior exterior!

        Comment


        • #19
          am spalat azi masina la carrefour...cred ca nu exista spalatorie mai proasta decat aia...18 lei exteriorul 12 interiorul...au spalat-o de le-au dat sangele pe nas

          Comment


          • #20
            era si ea curatica,te'am vzt la tribunal in spate o asteptai pe jupanaeram la shaworma

            Comment


            • #21
              l-ai vazut pe nebunu ala...cu berea in mana...e tipa pe drum haidiiiiiiiiii...am lesinat de ras acolo )

              Comment


              • #22
                da)apoi s'a pus sa dirijeze circulatia acolo in intersectie pe trecerea de pietoni)

                Comment


                • #23
                  la intrare in ploiesti dinspre buzau dupa ce cobori podul, in drepta pe gh doja la vreo 50 de metri pe parte stanga e o spalatorie f buna. eu stau in vest dar credete-ma ca traversez tot orasul ca sa o spal acolo. o spala super, si nu e si ieftin 25 de lei int-ext. am incercat mai multe spalatorii ca sa nu ma traversez orasul mereu dar credeti-ma ca nu am gasit ca acolo.

                  Comment


                  • #24
                    eu am spalat-o pana acum pe rudului la spalatoria cu grafiti pe porti are 3 anexe unde spala,era 24 lei int+ext. a 6a spalare e gratis dar asta daca se spala masina minim 1 data/luna daca dai un 5 lei isi da baiatul mai mult interesul,eu am fost multumit pana am incercat la omv langa billa(o speli tu) cu 5 lei fisa 3minute au si cu spuma activa ,ceara ,masina nefiid chiar asa murdara am spalat o cu o fisa si am ales cu ceara.Numai bine!

                    Comment


                    • #25
                      la omv 5 lei si o faci luna pret de criza sau scoti furtunu pe geam si o speli vara e o placere iarna un calvar
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • #26
                        Sunt multumit de spalatoria de langa balif, dreapta imediat dupa, in capat.

                        Comment


                        • #27
                          am fost astazi la omv si am reusit sa o spal deabea dupa ce am consumat 3 fise, fiind prima ora la acest capitol m-am descurcat mai greu cu spalarea si limpezirea data viitoare sper sa consum maxim 2 fise. oricum am spalato eu cu mana mea cum am situt si cum am vrut, adica mult mai bine decat la multe alte spalatorii.

                          Comment


                          • #28
                            Am fost la spalatoria aia din spate la JetOil, care se face din Crisan. 30 lei. Nu am fost multumit, nu spala bn tiganii aia interiorul. Vreau sa incerc spalatoria de pe Stindardului (langa podul de lemn) ca am auzit ca e buna. Si nici nu e scumpa, tot cam 30 lei interior-exterior.
                            Vrei sa faci bani si nu sti cum? Incearca aici si nu vei regreta.

                            Comment


                            • #29
                              cea mai buna spalatorie e lucru personal atunci esti multumit aca ca daca aveti masini periatile
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • #30
                                Intr-adevar .. si eu imi spal masina vara in curte cu karcher-ul si pot sa spun ca o spal mai bine decat orice spalatorie .. dar numai vara poti sa faci lucrul asta .. iar daca nu ai karcher e chiar najpa sa ii dai cu buretele si cu galeata .. in primul rand ca zgarii vopseaua .. iar iarna e chiar belea sa o speli tu ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google