Spalatorie In Mod Organizat LCG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Adrian, no problem. Spalatoria de vis a vis de Gold & Platin, de pe centura. Nu stiu firma, dar n-ai cum s-o ratezi.

    Comment


    • #17
      Eu n-am sa pot veni la ora 17 fix. Am niste trebi urgente de rezolvat si am sa ajung mai tarziu. Chiar asa, pana la ce ora or avea program?

      Comment


      • #18
        Originally posted by gl_mmm View Post
        Eu n-am sa pot veni la ora 17 fix. Am niste trebi urgente de rezolvat si am sa ajung mai tarziu. Chiar asa, pana la ce ora or avea program?
        intre orele 07-22

        Comment


        • #19
          Am fost am spalat am venit...in afara de Mircea cu care nu m-am intalnit am venit toti cei anuntati....
          Concluziia referitoare la spalarea masinii mi-o rezerv pentru maine dimineata cand voi vedea masina pe ziua...dar am cateva nemultumiri si la urmatoarea spalare le voi comunica celui/celei care imi va spala masina.
          Referitor la spalatorie e ok...cam frigut dar merge.
          Frumos ar fi sa facem rezervare intr-o duminica inainte de intalnire si sa stam acolo la o sueta la o ceasca de cafea ,un suc...etc.
          Aaaaa....singura nemultumire pana acum e ca lu fiumi-o ii era foame si nu avea covrigi acolo
          sigpic

          Comment


          • #20
            mai hai sa lasam mistourile mergem sa spalam masina nu sa luam si masa in oras dar tu fiind un om greu puteai sai oferi lui ficiortu un ceai cald nu un suc cu paiul

            Comment


            • #21
              Nu a fost luare la misto Cata stai linistit a fost in spirit de gluma...oricum nu e vina ta ca nu au si mancare acolo.Pace.
              sigpic

              Comment


              • #22
                ok pace cred eu ca putem vb cu femeia sa facem asa cum ai zis tu cu ceaiul cald duminica si cred ca ar merge sa facem si un gratar daca ar fi ceva dar trebuie sa schimbam si locul gaselii ca dureaza ceva cat se spala masinile

                Comment


                • #23
                  Nu e rea ideea lui Valeriu de a merge in grup la spalatorie. Poate la urmatoarea vizita ne hotaram sa ne strangem macar cati am fost azi.

                  Comment


                  • #24
                    Impresii ceva?
                    Masinile s-au spalat int+ext+ceara+portbagaj?
                    Pretul a fost 15lei?

                    Astazi ma duc si eu s-o spal.

                    Comment


                    • #25
                      Da Mircea asa cum ai scris asa a fost.
                      Sunt multumit de spalare ...acord un 9,5 spalatoriei.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        La exterior nu am obiectiuni, iar la interior tind sa zic k eu fac curatenie mai cu dare de mana. nu condam spalatoria pt ca, fiind lucrul meu il curatz pana iau 3 straturi. asta e, dat fiind ca e frig nu mai stau eu sa dau cu aspiratorul in masina asa ca....merge. plus ca la banii astia.....zic saru'man.

                        Comment


                        • #27
                          Da, am fost si eu astazi abia. Sunt multumit!

                          Scriu aici ca sa tin minte: in perioada 07.12.2009 - 07.01.2010 masina trebuie spalata de 3 ori !
                          Last edited by gl_mmm; 10 December 2009, 08:26. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #28
                            De postat nu se posteaza, asta-i clar! Dar de mers, se merge la spalatorie? Macar din respect pentru munca unora dintre noi?

                            Comment


                            • #29
                              eu am fost duminica dimineata la spalatorie si erau cativa care trecusera pe acolo. in ceea ce priveste spalatoria total neprofesionisti (mi-au udat tapiteria in interior, mi-au lasat urme pe ea)
                              ONLY GOD CAN JUDGE ME
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                              Comment


                              • #30
                                mergem, numai sa sa termine nebunia asta de ninsoare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google