Spalatorii din Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu o spal in tomis nord la PETROM. E spalatorie automata.
    La 12 RON = spuma + ceara + periat + spalat + uscat automat + turbojet la roti si exterior inainte de spalarea auto.
    Pentru interior costa separat, dar se spala doar presurile.Pentru aspirat e scump 2 lei/5min ceva de genul,si trebuie sa isi aspire fiecare sofer.
    Oricum eu ma duc mai mult pentru exterior.Pentru interior,ma descurc eu...

    Comment


    • #32
      1.Chiar imi scapa numele
      2.Baba Novac inainte de semaforul cu intersectia cu Soveja
      3.27 ron interior/exterior, ceara si tot tacamul
      4.Non-Stop
      5.Super incantat. Mai ales cand a inceput sa sufle cu aer pe la capacul de la rezervor m-a dat pe spate.
      6.10 ron, 5 la cel cu exteriorul, 5 la cei care au facut exteriorul. Sefului de acolo un suport numar si un sticker.

      o mai recomand si pe cea dupa reprezentanta VOLVO.
      Super buni, pret 23 ron dar prea mizerie in zona aia. Dupa ce am iesit de la spalatorie am nimerit in spatele unei camionete care m-a facut la loc.
      LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
      CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

      Comment


      • #33
        Azi am fost si eu la una din cele doua spalatori de pe Baba Novac pe dreapta pana in semaforul cu Soveja. Top se cheama , super multumit de cum au facut-o baietii, si totul cu numai 23 lei.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #34
          Lasati baietii ca imi deschid eu Spalatorie Auto. Am ceva la copt acum si ma tine in loc.
          Pun:
          15 ron full la masinile de club ;)
          17 ron full la masinile taxi/scoala
          19 ron full autoturisme mici
          Si o promotie acolo sa vad ma mai gandesc.
          Si ca sa nu fiu offtopic Personal toate spalatoriile din Ct sunt japca pe fata pline de tigani. Am masina neagra si se vede jegul dupa ce o spala de la 2 semafoare asta ca sa nu vb de roti
          sigpic

          Comment


          • #35
            Asta'i un motiv in plus sa-ti demarezi afacerea mai repede. Hai ca noi deabia asteptam. Iar treaba cu tiganii, nu trebuie sa-i vb de rau ca indiferent cine ar fi andajat cam la fel ar proceda. Doar nu vrei sa stea 1 ora sa gadile o masina . Si sa fim seriosi , ce alte persoane s-ar angaja la o spalatorie auto, sa stea ud toata ziua , mai ales in perioada asta a anului .
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • #36
              Baieti ce imi propuneti? Am masina de 1 luna si un pic dupa cum bine stiti o parte din voi ... sa o spal sau sa o mai las? multim i-au spus sa o mai las ca e vopseaua proaspata....ce ziceti sa o spal sau nu? Astept si eu raspunsuri. numai bine. sorry de offtopic
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • #37
                Pai au trecut 2 saptamani de cand ai cumparat masina,asa ca poti sa o speli linistit.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by BeciAcustic View Post
                  Baieti ce imi propuneti? Am masina de 1 luna si un pic dupa cum bine stiti o parte din voi ... sa o spal sau sa o mai las? multim i-au spus sa o mai las ca e vopseaua proaspata....ce ziceti sa o spal sau nu? Astept si eu raspunsuri. numai bine. sorry de offtopic
                  Afla de la mine ca TOTI dealerii auto SPALA masina inainte sa devi proprietar...atunci cand ii faci receptia...sa nu mai zic ca le mai prinde ploaia pe tir sau in curte unde sunt parchate pana isi gasesc stapan. Nu te mai lua dupa toti "profesorii"
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #39
                    Am spalat-o ... nici o problema ... Ms Apropo de spalatorii, am spalat-o la podul de butelii undeva mai jos de parc o spalatorie nou deschisa... 12 lei exterior cu spuma. Masina lacrima, tot acolo ma duc data viitoare.
                    Intalniri Logan Club Constanta:
                    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                    Ptr detalii : 0723.955.045

                    Comment


                    • #40
                      Ce nebunie a fost azi pe la spalatoriile auto . Toti au vrut sa aiba masina frumoasa in zilele de Paste. Ce ma enerveaza pe mine, ca daca este un pic aglomerat , angajatii , incep sa dea buleala.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • #41
                        recomanda spalatoria aia top , aia pe baba novac colt cu soveja(cum vii dinspre poporului , pe baba novac , inainte de semafor a2a spalatorie pe dreapta) e singura sapaltorie la care am mers de 2ori eu pana acum nu am spalat masina de 2ori in acelasi loc ptr ca nu am fost multumit. ei aici m-au multumit si am spalato de 2ori in 2-3 saptamani , eu care de fel spal masina la 4luni minim sau anual

                        1.TOP
                        2.Baba Novac inainte de semaforul cu intersectia cu Soveja
                        3.20ron tot (interior,exterior,portabagaj , solutie de cauciucuri , jenti) , 3 ron ceara
                        4.Nu stiu
                        5.multumit
                        6.5lei
                        Last edited by SoNyKeL; 15 May 2009, 09:43.

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Da si dupa 5 spalari a6a este gratis . Nu-i o chestie noua , dar conteaza .
                          Apropo, patroana inca asteapta niste fluturasi ceva , sa ne faca "reclama".
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • #43
                            da ma flo facem si fluturasi iale incet , am destule pe cap.

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              O sa incerc sa discut la o spalatorie, eventual sa o facem a noastra. Daca merem mai multi acolo poate obtinem un pret special. Oricum e ieftin si spala super. Deja le-am lasat flyere si oricum multi dintre noi spala acolo tarabontu! E vorba de spalatoria de pe Baba Novac, cea de langa intersectia cu Soveja (a doua cum vii de la Casa de Cultura).
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Spalatorie buna este langa Brick, spalatoria numindu-se FLY CAR WASH. De cateva luni numai aici mi-o spal. 25 lei exterior ( ceara ) + interior ( inclusiv portbagaj ) dat cu parfum. Cu mica atentie cu tot 30 lei dar sunt super multumit. Daca vreti si va intereseaza as putea vb cu patronu de acolo, e un baiat de treaba sa ne faca discount ceva dar asta inseamna sa ne spalam masinile numai acolo. Acum nu stiu voi decideti eu oricum aici mi-o spal.

                                p.s Scuze ca am comentat in legatura cu samponul
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google