Spatiu Depozitare Plafon MCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spatiu Depozitare Plafon MCV

    Salut,am observat la MCV PH 2 ca e dotat cu un spatiu de depozitare deasupra capului(plafon) cel putin mie mi se pare super,dar nu stiu de unde il putem procura si noi .Are cineva vreo idee?MERSI MULT

  • #2
    De la orice reprezentanta dacia

    Comment


    • #3
      Andrei mi-a dat acum cateva luni codul produsului, adica spatiu depozitare plafon mcv , unde am intrebat nici nu il aveau in pc,,, si m-am lasat pagubas , daca afli mai multe da-mi un semn te rog........ALEX TUDOR, mersi.Toate bune.
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • #4
        Daca mergeti cu codul la ei trebuie sa-l comande, nu au de ales.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Buna! Spatiul de depozitare plafon nu-e doar la PHS 2 eu l-am comandat odata cu masina si e foarte practic. Eu zic sa insisti si se rezolva.

          Comment


          • #6
            Daca imi aduc bine aminte la reprezentanta il numeau "capuci" ceva de genu.

            Comment


            • #7
              El ca optional costa 100euro parca sau 60... In fine ca piesa tare mie ca va ajunge vreo 2-3sute

              sigpic

              Comment


              • #8
                Am aici codul, multumita lui Andrei,spatiu de depozitare,,6001549406,, cine il poate achizitiona sa dea un bip ,ptr preturi, acuma nu stiu daca va avea si kitul de montaj inclus in pret, din poza care o amreiese ca este prins in dreptul manerelor de deasupra usilor, adica in dreapta ca in stanga nu am..........
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • #9
                  Stie cineva cum se depisteaza gaurile de prindere din plafon, sunt prevazute cu dibluri ?? Prinderile laterale le-am rezolvat !

                  Comment


                  • #10
                    Cat te-a costat ``spatiul de depozitare``
                    Last edited by Cezar; 28 November 2008, 21:06.

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Pentru ca nu l-am putut obtine la cumparare ca dotarer suplimentare, l-am solicitat dupa de la dealer si m-a costat cam mult in jur de 380 RON.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Gabi G View Post
                        Pentru ca nu l-am putut obtine la cumparare ca dotarer suplimentare, l-am solicitat dupa de la dealer si m-a costat cam mult in jur de 380 RON.
                        scuze, 380 montaj inclus sau nu?
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by SoNyKeL View Post
                          Cat tea costat ``spatiul de depozitare``
                          La mine vine ca echipament optional si costa 60 euro.

                          Comment


                          • #14
                            E interesant accesoriul dar cam inutil, e bine sa il ai atunci cand faci configuratia. Nu i-am gasit o utilitate prea mare, mai pun o haina ceva sus dar cam atata.

                            Comment


                            • #15
                              @blackufo: Mai mult ca sigur cu tot cu montaj, la pretul ala.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google