Spatiu Depozitare Plafon MCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Salutare.A gasit cineva vre-un suport dar mai ieftin? Mi se pare totusi scump.

    Sarbatori fericite!
    sigpicPasionat de MCV si natura

    Comment


    • #62
      Pina la urma m-am enervat si mi-am comandat.A fost 90euro fara tva.O sa vina pe la sfirsitul saptaminii.Sa vedem cum e ca pare tare practic.
      sigpicPasionat de MCV si natura

      Comment


      • #63
        dar te-ai inervat tare ........... inca tatotez piata dezmembrarilor ,poate gasesc ceva in stare buna dar inca nu ma pot inerva ca d-ta........ unde il montezi? daca il montezi in regie proprie ,poate ne pui ceva poze......din timpul operatiuni.
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #64
          Pai cind imi vine vre-o idee atunci iau masuri ca altfel ma gindesc de o mie de ori si nu mai fac nimic.Daca tot am fost la iei am comandat si un suport de ochelari.


          Nu sunt chiar atit de nervos sa mai dau si bani pentru asta.O sa am grija sa iau si aparatul cind il montez.
          sigpicPasionat de MCV si natura

          Comment


          • #65
            pune poze cu ce spatiu depozitare plafon
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #66
              L-am luat azi si din nefericire suportii de fixare au venit amundoi la fel.Codurile pe punga erau bune dar la interior sunt amundoua din partea stinga.Nu am mai avut cu cine sa vorbesc si o sa ma duc miine la iei sa dau retur.Oricum o sa mai dureze iar citeva zile.Cind o sa il montez o sa pun ceva poze.
              sigpicPasionat de MCV si natura

              Comment


              • #67
                90 euro cu tva sau fara? Cat a costat in total in ron concret cu TVA? Ai cumparat tot ce trebuie suporti, clipsuri, suruburi etc?
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • #68
                  Salut.Pretul total a fost pina la urma 483ron.Aici sunt incluse toate accesoriile(unele suruburi si cleme in plus ca nu au vrut sa-mi vinda mai putine ca ramineau cu ele)polita,suport fixare stinga si dreapta,cleme pt suport,surub pt suport,cleme ptpolita si suruburi pt polita.

                  Nu este greu de montat dar eu nu mai am aparat foto si cu telefonul nu am reusit sa fac nimic vizibil.
                  sigpicPasionat de MCV si natura

                  Comment


                  • #69
                    Intradevar este pretul de 49o de ron ..este corect..de gasit se gaseste doar l dealer..asta e..dar merita toti banii.eu am pe masina montat de mine ..e foarte simplu si foarte eficient.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #70
                      Daca as gasi as lua si eu unul, dar nu nou ca e foarte scump 60 euro suportul. Acum nu stiu de ce cei de aici au dat cifre astronomice pe acel suport cat timp din fabrica venea optional la 60 de euro cu tot cu suruburi si prinderea din manele de pe spate care sunt diferite fata de cele care nu au prevazute suport depozitare plafon randul doi. Daca nu reusesc sa iau unul o sa imi confectionez eu asa ceva.

                      Comment


                      • #71
                        60 euro doar daca il pui cind iei masina noua.Altfel vezi mai sus cit e.Eu am masina sh si a fost un impuls mai mult atunci cind l-am luat.Am asteptat sa scada pretul dar nimic.La dezmembrari unde am intrebat nici nu stiau de existenta lui asa ca m-am scarpinat si gata.Eu o sa confectionez pentru spate pentru ca e foarte util.
                        sigpicPasionat de MCV si natura

                        Comment


                        • #72
                          Eu am luat acel suport odata cu masina ca si optional. Este foarte folositor. Tin acolo sus toate lucrurile marunte ce de altfel nu prea aveai unde sa le depozitezi. Am reusit sa bag acolo trusa de prim ajutor, parasolar, triunghi reflectorizat, cabluri pentru resuscitat bateria, servetele umede, o chinga , o mica trusa de scule si multe alte maruntaie ce ar arata inestetic daca ar fi lasate la nimereala prin masina. La drum lung cei pe de bancheta din spate tin acolo telefoane mobile si cam tot ce au prin buzunare si colac peste pupaza de unul din suruburile ce tin acel suport, am agatat odorizantul deoarece nu il suport sa imi atarne de oglinda.

                          Comment


                          • #73
                            Cum se comportă la viteză? Creşte consumul cu el montat din cauza aerodinamicii? Eu am pus doar temporar nişte suporturi că a trebuit să car o scară şi de la 70 la oră vâjâia şi parcă nici maşina nu mai trăgea calumea, parcă mă ţinea pe loc.

                            Comment


                            • #74
                              acel suport se monteaza in interiorul masini nu in exterior,da am avut si eu pusa o scara pe cotetul meu de mwc-u si am mers de la sibiu la bucale mama de la 70km/h ziceai ca sar gainile din el.
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • #75
                                Aşa îmi trebuie dacă nu citesc tot topicul. Am crezut că e vorba de cel de „pe” nu „sub” plafon. Şi nici blond nu-s... Scuzoaiele mele...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google