Spuma in busonul de la ulei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Poate chiar nu a observat omul.
    Sincer nici eu nu mai stiu cum arata. Parca era ceva cu foita de aluminiu dar nu mai stiu exact.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

    Comment


    • #92
      Chiar sunt curios sa vad cum se prezinta la tine dupa 1000 km , cu spumele la buson cum stai ?
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • #93
        M1 0w40-fara spuma, inclusiv pe Logan. Cred ca are detergent d'ala automatic, care nu face spuma.

        Comment


        • #94
          Originally posted by prometheus View Post
          Chiar sunt curios sa vad cum se prezinta la tine dupa 1000 km , cu spumele la buson cum stai ?
          Nu știu, aspectul ăsta nu l-am verificat, dar o să mă uit diseară sau mâine.
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • #95
            Originally posted by prometheus View Post
            Chiar sunt curios sa vad cum se prezinta la tine dupa 1000 km , cu spumele la buson cum stai ?
            În urmă cu aprox. 2 ore am făcut un drum de 17 km prin oraș, după care am verificat bușonul și l-am găsit curat, fără niciun strop de spumă. Am făcut și două fotografii pe care am vrut să le public aici, dar atunci când dau click pe opțiunea de atașamente, după ce urmez pașii de căutare a pozelor, când selectez opțiunea „încarcă”, îmi apare o pagină albă ce-mi spune că pagina nu poate fi accesată. Am încercat de trei ori, cu același rezultat.Mă poate sfătui cineva cum să procedez pentru a putea încărca fotografiile, că poate nu fac eu bine ceva?
            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

            Comment


            • #96
              La 1.4 nu face spume.

              Micsoreaza rezolutia pozei ca s-o poti atasa.

              Comment


              • #97
                Dupa 17 km ce spuma sa faca? E ulei de motor nu bere.

                Comment


                • #98
                  pai tocmai, spuma face la drumuri scurte din cauza condensului.
                  dar iti place tie sa postezi...

                  Comment


                  • #99
                    Daca si 17km de oras inseamna drum scurt...io ce sa mai zic cu cca. 800m, o data - de doua ori pe sapt.

                    Comment


                    • @Kojak: ma rog, am inteles ca e scurt pentru diesel...

                      Comment


                      • Originally posted by Cherubino View Post
                        În urmă cu aprox. 2 ore am făcut un drum de 17 km prin oraș, după care am verificat bușonul și l-am găsit curat, fără niciun strop de spumă. Am făcut și două fotografii pe care am vrut să le public aici, dar atunci când dau click pe opțiunea de atașamente, după ce urmez pașii de căutare a pozelor, când selectez opțiunea „încarcă”, îmi apare o pagină albă ce-mi spune că pagina nu poate fi accesată. Am încercat de trei ori, cu același rezultat.Mă poate sfătui cineva cum să procedez pentru a putea încărca fotografiile, că poate nu fac eu bine ceva?
                        cate grade sunt afara? Daca este peste 15 grade nu mai este elcvent testul.

                        Comment


                        • WP_20171013_18_02_36_Pro.jpg

                          WP_20171013_18_02_51_Pro.jpg
                          Cred ca acum mi-a iesit. Nu este de vina rezolutia pozelor, pur si simplu nu le-am putut incarca de pe laptop, ci doar din telefon.
                          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                          Comment


                          • Originally posted by aris86 View Post
                            cate grade sunt afara? Daca este peste 15 grade nu mai este elcvent testul.
                            Nu știu dacă erau 15, a fost cam răcoare azi în Petroșani.
                            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                            Comment


                            • La ora aceasta in Petrosani sunt 14,9 grade C, maxima zilei a fost de 18,2 grade. Este important si temperatura de afara si gradul de umiditate.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Bun, și atunci în ce condiții ar trebui să repet testul?
                                M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google