SsSandelu'

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De ce ai vrea sa faci asta ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • #17
      Ca imi rupe urechile.

      Comment


      • #18
        Mai bine lasa-le asa colegu', daca nu as avea bipaitul cateodata uit daca am dat semnal, mai ales vara cand bate si soarele nu se vede semnalul luminos.

        Sa o stapanesti sanatos, imi place mult culoarea, si vezi ce faci cu alarma
        sigpic

        Comment


        • #19
          Pe mine ma streseaza cand stau la semafor. Alarma comand zilele astea....

          Comment


          • #20
            Frumoasa ! Mult succes cu ea si drumuri cat mai bune . Sa inteleg ca ai achizitionat-o din Italia ?

            Comment


            • #21
              Mersi! Din brasov am luat-o. A fost adusa din franta. Eu sunt plecat in italia. Cred ca saptamana ce vine va primii filtre gpl noi si tapiserie.....

              Comment


              • #22
                Kilometri noi... IMG_20140316_150122.jpg

                Comment


                • #23
                  Cati mai multi si fara evenimente!

                  Comment


                  • #24
                    Mersi! La fel le urez tuturor. Urmeaza mici modificari.... Numai sa ajunga piesele. Si mai mari cand vor fii finante.

                    Comment


                    • #25
                      Am si eu o intrebare... de ce ai renuntat la acea superba laguna ? Din cauza ca avea motorul de 1.9l si era problema la taxe?
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        unde ai vazut-o? nu pt taxe. Nu ma uitam la diferenta de asigurare si impozit. taxa era nerecuperata. avea probleme cu filtrul de particule, consuma destul de mult la mers incet si la 190.000km nu stiam la ce sa ma astept sa schimb. i-am schimbat tot ambreiajul de cum am luat-o. fac predominant drumuri scurte. pt diesel e moarte. am preferat o masina care sa-mi permit sa o intretin si dintr-un salar de 1000 de lei. Cu costurile combustibilului ies la jumate. Sa nu mai vorbim de piese. De cand am trecut la asta, desi produc mai putini bani, parca am mai multi. Prefer sa fac altceva cu ei dacat sa-i dau celor de la peco.
                        Last edited by L3on_rgby; 30 March 2014, 18:25.

                        Comment


                        • #27
                          Noutăți la orizont: filtre gpl, bieleta antirasturnare (deși nu era de schimbat încă) , sonda lambda noua și întărită sa nu mai creeze probleme și tapiserie. Revin cu poze mai clare. aviary_1396639675257.jpg

                          aviary_1396639379095.jpg

                          Comment


                          • #28
                            sal

                            aha nu te-ai lasat pana nu ai montat tapiseria .
                            se pare ca a fost ceva de munca.
                            asteptam pozele mai clare

                            Comment


                            • #29
                              Daca ma lasam asa usor nu te mai stresam atat. A fost cam o zi plina pt 2 oameni cu tot cu berile de rigoare. Spatarele au nimerit la fix. Si sezuturile, insa in loc de o linie pt intindere transversala, astea noi au 2(una mai sus si una mai jos) . din pacate am tot poze facute cu telefonul in garajul intunecos, deoarece afara ploua.aviary_1396716249023.jpg

                              aviary_1396716994702.jpg

                              aviary_1396716193659.jpg

                              aviary_1396716327771.jpg

                              aviary_1396716549693.jpg

                              aviary_1396716361046.jpg. Am facut sa se inchida si deschida geamurile fara contact, aproximativ ca in tutorialul lui CristiStreulea, insa neavand conectori cum a facut el, mi-am facut din piciorusul unei sigurante batuta cu ciocanul sa sara plasticul de pe ea. aviary_1396716025629.jpg aviary_1396716153389.jpg

                              Comment


                              • #30
                                Frumoasa tapiteria ! ! ! Cat a fost toata distractia? E piele sau imitatie? Respect ! ! !
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google