Stickere LOGAN CLUB DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ia uite, toata lumea sare pe mine )) rabdare fratilor, ce vreti sa fac in ADOBE PHOTOSHOP ca nu mai stiu, am uitat, am imbatranit cu piciorul pe pedala de acceleratie...)
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #17
      Acum nu mai ai scapare,trebuie sa te apuci de treaba.Altfel,ai dezamagi multi frati loganisti.

      Comment


      • #18
        bine, bine, dar ce sa fac in Adobe, am uitat !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • #19
          ovidiu.....suedezele fa-le

          Comment


          • #20
            azi am facut rost de 2 stickere, mici si frumoase, cine mai vrea ? plus ca aceste stickere sunt obligatorii, fiind membrii Logan Club Deva, acest lucru fiind normal zic eu, deci....cine vrea ? eu, eu ,eu...))

            va rog sa ma scuzati !, nu vreau sa deranjez pe nimeni, nu vreau sa fuga nimeni de acest club, din contra, dar mi se pare normal, ca acest sticker cu Logan Club Deva, te reprezinta ca faci parte din el, e ceva normal, nu?!...

            si totusi , cine vrea !?
            Attached Files
            Last edited by NCDHD; 19 June 2010, 22:45.
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #21
              Eu nu vreau sa ma bag in treburile voastre , dar de exemplu la noi nu toti au lipit sigla aia cu logan club sibiu pe masina cred ca ar trebui sa raman la latitudinea fiecaruia daca lipeste sau nu ceva , orice, pe masina lui .
              sigpic

              Comment


              • #22
                Eu vreau unul chiar doua. Dinala de se lipeste pe luneta si dinala cu LCDeva dar daca se poate alta culoare.

                Comment


                • #23
                  Duminica facem o lista

                  Comment


                  • #24
                    Eu la fel spun ca nu lipesc orice pe masina, dar datoria de a fii membru Logan Club Deva, datoria, ma face sa lipesc sigla si totodata ma reprezinta, altfel ma faceam membru la Club Fiat (exemplu)....parerea mea,
                    nu va obliga nimeni, asa cred ca este corect !
                    Last edited by NCDHD; 24 November 2009, 17:09.
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • #25
                      Aveti perfecta dreptate fiecare face ce vrea si lipeste unde vrea
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Dupa intalnirea de azi am plecat cum am venit. Deci cine vrea stickere, de care(www logan club.ro;logan club deva) si ce culoare. Incepeti lista.

                        Comment


                        • #27
                          O idee - niste brelocuri n-ar fi misto ? Cu Logan Club Deva bineinteles, si ar fi mai misto sa fie in culorile si desenul siglei LCDeva cand va fi gata. Ar da bine un breloc la cheia masinii dat fiind ca o porti peste tot, si in cazul in care o pierzi o sa stie si gasitorul cum sa dea de proprietar.

                          Comment


                          • #28
                            Eu vreau la fel ca a lui sefu si a lui ovi! pe negru.

                            mama ce greseli de ortografie pot sa fac!

                            Buna idee mike!
                            Daca nu scrii corect esti pedepsit sa vi la intalnire.
                            Last edited by NCDHD; 1 April 2009, 16:25. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #29
                              Este buna si ideia si cu brelocul
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                o sa fac si asa ceva
                                daca vreti !...f buna ideea
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google