Stikere, Embleme , Stegulete , Tricouri - LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ai dreptate,sper sa fac tot posibilul sa vin la urmatoarea intalnire,banuiesc k de craciun nu va intalniti,dar miercuri promit ca vin.Daca se mai poate face ceva cu pozele e bn,daca nu ,e prostia mea!Sarbatori fericite loganistilor din Pitesti.

    Comment


    • #32
      Poate se face un fulger mai devreme ...ar trebui niste poze in lumina naturala

      Comment


      • #33
        aduc eu pozele pt mine daca se poate... le fac cu un DSLR sa se vada arcul domne)

        Comment


        • #34
          Da, ar trebui un fulger, eu unul nu am poze facute recent
          Nu e orice automobil...e LOGAN

          sigpic

          Comment


          • #35
            Miercuri seara sa aduca fiecare ce poza doreste Asa ar fi cel mai bine

            Comment


            • #36
              da este o solutie cu adusul pozelor

              Comment


              • #37
                SE VOR PUNE POZE DE LA INTALNIRI SAU DE LA EVENIMENTELE LA CARE AM PARTICIPAT
                PENTRU NOII VENITI AVEM TIMP SA LE FACEM POZE PANA ATUNCI DACA VIN - Intalnire de duminica se va muta luni

                Asteptam idei interesante pentru calendare - model A4
                Last edited by DISSSEL; 24 December 2011, 12:46. Reason: Automerged Doublepost
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • #38
                  pozele de la intalniri nu se vad atat de clar si multe sunt facute noaptea ... ar trebui ca fiecare sa si aleaga o poza preferata pt calendar

                  Comment


                  • #39
                    Adevar graiesti
                    Nu e orice automobil...e LOGAN

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Pai inca nu am stabilit modelul...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • #41
                        Pai ce naiba model...poza sa fie Te gandesti sa le fotografiem pe toate din fata sau spate ? Trebuie diferite ca sa dea bine
                        CEL MAI GREU A FOST SA ALEGEM MODELUL CALENDARULUI ANUL TRECUT...
                        Last edited by DISSSEL; 27 December 2011, 01:41.

                        Comment


                        • #42
                          pozele pt calendar le putem face intr-o zi de pref sapt viit pe zi cu toata lumea care vrea...
                          anu asta am lipsit la fff multe intalniri..deci ma exclud din calendar..
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • #43
                            lasa ma exclusul ...poti sa nici nu vii ca avem poze cu roza
                            Attached Files
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • #44
                              Alex nu este un clendar al meritelor nu trebuie sa te auto excluzi ,
                              pentru cei care au pus umarul la munca, care au fost la intalniri si care s au implicat in toate activitatile clubului e normal sa ii rasplatim cu o pagina doar pentru ei - dar asta doar in cazul in care nu suntem 24

                              Originally posted by alexutzu View Post
                              pozele pt calendar le putem face intr-o zi de pref sapt viit pe zi cu toata lumea care vrea...
                              pentru cine nu are fotografii stabilim o zi si facem un fulger

                              ma exclud ma..in 2012 o sa apara roza mai des la intalniri
                              Last edited by alexutzu; 29 December 2011, 11:29. Reason: Automerged Doublepost
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by DISSSEL View Post
                                Alex nu este un clendar al meritelor nu trebuie sa te auto excluzi ,
                                pentru cei care au pus umarul la munca, care au fost la intalniri si care s au implicat in toate activitatile clubului e normal sa ii rasplatim cu o pagina doar pentru ei - dar asta doar in cazul in care nu suntem 24


                                pentru cine nu are fotografii stabilim o zi si facem un fulger
                                Petrica dai pe gsp, sa imi dai si mie un telefon cand e ca nu prea am mai intrat in ultima vreme pe forum si nici pe la intalniri nu prea am mai venit, dar imi spui cand v-a hotarati sa vin pentru poze etc ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google