Stikere,Sigle, Materiale Promotionale LOGAN CLUB BRAILA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bogdan.. da-mi id-ul de mess. si ti-o trimit acolo un pic mai mare

    Comment


    • #17
      Bravo baieti,vreti sa fiti primii? (la sigle ?)

      Comment


      • #18
        sigla club

        Sal, vad ca sunteti in cautare de sigle... daca vreti va pot ajuta (si daca va plac)
        Ele sunt facute pentru Ploiesti, dar vi le pot modifica...

        Sigla normala a clubului:


        Sigla clubului personalizata varianta 1:


        Sigla clubului personalizata varianta 2:

        Comment


        • #19
          arata foarte bine personalizate, mai ales varianta nr.2, dar parca aduc a sigla unui club de fotbal.
          MiNnRuZ

          Comment


          • #20
            crede-ma ca arata muuult mai bine pe masina...

            Comment


            • #21
              Eu o prefer pe-a lui mcm. Dar si mai buna ar fi o combinatie mcm022006(pentru continut) si sorinj(pentru fundal).
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #22
                Salut,m am inscris in forum logan pentru ca loganul chiar mi se pare o masina foarte practica pentru drumurile noastre, mai nou,foarte buna pentru ce a mai ramas din strazile orasului,iar logan facelift chiar este reusit,problema ca masina sper sa o achizitionez pana-n iunie maxim un logan laureate 1,6 mpi, oricum treaba cu siglele e chiar interesanta,banuiesc ca mai toti ar trebuii sa ne punem pe facut sigle ,le postam pe forum braila,iar pe urma le supunem la vot,deja sunt 2 modele reusite si sunt in ceata parca toate si ar gasi loc pe masina dar nu se poate.Alta parere logan club braila sa ramana logan club braila nu am nimic cu cei din galati,atat ca nu sunt de acord cu o fuziune,trebuia cam de mult sa apara la braila asa ceva,alta e sa ne intalnim cu toti cei de la braila si galati,sa ne invitam unii la alti dar si orasul nostru trebuie sa aibe un logan club,totusi ma gandesc ca dupa ce facem siglele si le punem pe masini sa fie si o mica regula pentru cei ce intra in logan club,ma refer nu toti maniaci care produc accidente sau cei care se urca in stare de ebrietate la volan sa faca parte din logan club,nu de alta dar in caz de accident respectivul poate pata imaginea tuturor,si am putea chiar sa ne facem cu legitimatii membri logan si chiar sa cotizam cu o suma modica pentru logan club braila,poate in timp ne bagam peste dealearul local dacia apan pentru a primi anumite reduceri la piese si manopera,asta spun din ce am citit pe multe forumuri pana am ajuns la concluzia ca tot dacia logan se merita mai ales la 36.000 ron,sper ca nu am deranjat pe nimeni cu commentul meu ESTE doar o parere va multumesc
                Last edited by Cristi_LCD; 12 March 2009, 12:22.

                Comment


                • #23
                  stai linistit ca nu ai suparat pe nimeni. chiar ne bucuram ca s-a mai inmultit numarul membrilor cu unul.

                  in legatura cu betivanii. nu avem de unde sa stim ce fel de persoane sunt. doar dupa o perioada de timp, dupa ce incepi sa cunosti persoana respectiva, iti dai seama ce fel este.

                  in legatura cu discount-ul la apan, cred ca se poate obtine, dar foarte greu. un avantaj ar fi acela, sa fim cat mai multi membri in club.

                  oricum, succes in achizitionarea masinii!
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Off-topic: nu s-a pus niciodata problema fuzionarii chiar daca orasele noastre sunt la o aruncatura de bat unul de celalalt fiecare avem particularitatile noastre si asa va fi si la sigle. Vecinii nostri au fost primii iar noi eram invitati de onoare la ei. Dupa ce ne-am inmultit, cu amabilitatea administratorului forumului s-a creat Logan Club Braila .
                    Pentru alte discutii va rog sa va mutati pe Discutii Generale sau eventual daca aveti un subiect nou sa deschideti un nou topic .
                    A bine ai venit ionut_z20.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #25
                      frumoase siglele. imi place modelul facut de mcm022006.

                      Comment


                      • #26
                        mai frtilor .. ma uimiti.. voua chiar va place sigla.. mie imi place la nebunie.. dar nu credeam ca o sa le placa la asa multa lume

                        Comment


                        • #27
                          marius, poti sa o pui pe sigla dacia pe a ta? ar da perfect....


                          cred ca ai putea sa ii tai zidul de deasupra...


                          trebuie sa gasim cum sa o punem, plastifiata si cu banda dublu adeziva o lipim
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            ce tampenie cu rezolutiile astea pt poze
                            sigle pt masina

                            Last edited by mcm022006; 12 March 2009, 23:04.

                            Comment


                            • #29
                              O alta varianta

                              O alta varianta.............
                              Attached Files

                              Comment


                              • #30
                                imi plac ale tale marius... daca putem sa le punem pe fundalul ala de dacia - cu triunghiurile acelea acolo, ar fi perfect.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google