Stikere,Sigle, Materiale Promotionale LOGAN CLUB BRAILA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu am cum sa te ajut ca nu am aasa de multa experienta in photoshop.. si corel nu am timp sa invat.. poate poate altcineva de pe forum sa de ia si sa le modifice conform cerintelor tale

    Comment


    • #32
      eu incerc sa scot de 2 x sigla http://img26.imageshack.us/img26/865...masinafina.png pe A4, dar imi trebuie dimensiunile siglei DACIA pe fata respectiv pe spate. cine ma poate ajuta, pana in ora 3:30 azi, daca nu maine?
      sigpic

      Comment


      • #33
        ai scos bogdan? cum am mai zis, trebuie mers la pancronex, sa vorbim cu ei sa le scoata cauciucate si cu banda dublu adeziva sa le lipim si poate reusesc ei sa o puna pe fundalul dacia -> cum are valeriu acum pe masina.


        cine incearca asta, pana duminica?
        sigpic

        Comment


        • #34
          bogdan am sigla din fata rezerva te pot ajuta cu ea sa tio dau sa faci masuri dupa ea

          Comment


          • #35
            am fost foarte ocupat la munca si nu am avut timp sa o listez. dar nici acolo nu prea mai am cartuse color. poate mai are cineva. totusi, eu am sa incerc zilele astea, dar am multa treaba la scarbici
            sigpic

            Comment


            • #36
              Dimensiuni in mm fatza/spate.
              Attached Files
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • #37
                pfoia, incredibil. multumesc mult!

                mariuse! are sigla ta dimenziunile alea?
                sigpic

                Comment


                • #38
                  bogdan.. nu cred ca are dimensiunile alea.. dar poti sa incerci sa listezi si sa masori

                  Comment


                  • #39
                    sa aveti spor stimati colegi! felicitari pentru incercarile de pana acum!
                    eu va sunt alaturi...cu sufletul.
                    MiNnRuZ

                    Comment


                    • #40
                      am o surpriza pentru voi. dar mai trebuie lucrat la ea. va arat diseara
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        iata si surpriza.

                        mariuse! mai trebuie lucrat la poze. cea a lui sorin cred ca este mai complexa, mai calitativa.

                        mai incearca sa ii mai faci ceva.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          era bine cum am zis eu: pe poza lui marius, in spatele imaginii sa fie acele tringhiuri dacia. poate ne ajuta sorin . oricum, e bine.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            uitati la astea mai baieti.. cum va plac?

                            prima e pentru fata.. si a doua pentru spate.. si a treia.. ma rog am mai facut cateva efecte pe acolo
                            Attached Files
                            Last edited by Cristi_LCD; 21 March 2009, 10:35.

                            Comment


                            • #44
                              acum sunt la scara? nu mai pot lista. abia luni pot
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                oareum sunt facute dupa dimensiunile alea care ni le-a dat sorin parca

                                bogdan.. dai cu mai multa culoare frate.. nu trage cu draft.. ca rosul ala abia se vede
                                Last edited by Cristi_LCD; 21 March 2009, 10:35.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google