Stiluri De Iluminat Al Bordului Si Consolei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    asta vroiam sa intreb si eu e cumva la comanda, facuta la soran?
    sigpic

    Comment


    • #32
      prieteni spunetiĆ¢-mi si mie va rog frumos de unde pot sa iau becuri pt consola de alta culoare . multumesk
      Last edited by cioky; 9 May 2011, 00:20.

      Comment


      • #33
        Nu sunt becuri! Sun tot leduri.
        MiNnRuZ

        Comment


        • #34
          sal ms .bun si de unde gasesk si eu

          Comment


          • #35
            cei care au intrebat de folie. aveti pm
            From Miami 2 Ibiza
            Voucher
            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

            Comment


            • #36
              multumesc de pm
              sigpic

              Comment


              • #37
                Aşa arată cu poziţie consola Ć®mpreună cu playerul. Scuze pentru calitatea pozelor .
                Attached Files
                Skypeeā„¢

                Comment


                • #38
                  Cateva din realizarile mele....la poza a 4-a display-ul nu va ramane asa....
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    Am uitat de astea....am schimbat si led-urile din casetofon.....asta ca sa sti ca se poate....si sa-ti faci o idee.
                    Numai bine.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      cum e cu folia de alta culoare? e taiata la cutter plotter?

                      Comment


                      • #41
                        Asa arata bordul meu. Ceasurile verzi, acele rosii. Am schimbat si ledurile la casetofon, le-am facut rosii. Butoanele sunt inca in lucru. Au fost rosii acum sunt verzi si inca sunt in dilema. Cred ca revin la rosu.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by soboBN View Post
                          Folie Prestige
                          Ace Megane 2.2
                          Iluminare bord: Albastru + Rosu
                          Iluminare consola: Rosu + Mp3 Player Albastru

                          Tin sa precizez, ca nu am folosit numai leduri albastre la bord.E o combinatie de leduri albastre si albe si am colorat folia pe spate cu un marker.Nu e obositor deloc noaptea.

                          Daca pui folie alba (Prestige) nu-ti recomand iluminare alba.Desi noaptea e super, ziua se vede rau.
                          Salut Sobo
                          Vreau sa pun si eu o folie PrestIge si ma gandeam la un alb+rosu la ceasuri , tu zici ca se vede rau ziua , unde anume ai folosit ledurile albe si care parte din folie ai colorat pe spate .
                          Mersi

                          Colegi care au pe alb cu folie prestige pot sa-mi spuna impresia lor cum se vede ziua, multumesc
                          Last edited by mihai7332; 29 June 2011, 12:16.

                          Comment


                          • #43
                            Ledurile albe, le-am folosit ca sa pot face X1000 si km/h cu rosu.
                            Din cele 3 leduri, la TUROMETRU am folosit 1 albastru, stanga, sus alb, dreapta rosu.
                            La VITEZOMETRU am folosit 1 led albastru, stanga, 1 led alb sus, si un led albastru dreapta.

                            Am dat cu marker albastru pe unde am vrut sa se vada albastru, si cu rosu pe unde am vrut sa se vada rosu.Pe zona rosie de la turometru n-a mai fost nevoie.

                            Am folosit ledurile albe, si am dat cu marker, pentru ca albastru asta e prea deschis, mie nu-mi place, si asa, avand un led alb, si dand si cu maker, am mai inchis culoarea, incat sa fie ca la vw. Daca pui leduri albe, iti recomand folia de Duster, se vad beton si ziua si noaptea. Pe folie alba de prestige, n-o sa vezi mare lucru ziua.
                            Cumpar volan de Duster

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by raul_87 View Post
                              Salut, atasez cateva poze sa iti faci o idee
                              Ps. pozele sunt facute cu telefonul
                              Salut Raul , spune-mi te rog cum se vede ziua , vrea sa-mi schim si eu ledurile si ma gandeam pe alb , dar dupa cum a zis sobo ziua nu se vede mai nimic .
                              Mersi , ai poza cu ele ziua ?

                              Comment


                              • #45
                                in bucuresti care maajuta si pe mn sa fac asa ceva?;;)

                                flytomefly, cum ti-ai facut aeratoarele asa? as vrea si eu

                                [QUOTE=bursucu_89;1001224]in bucuresti care maajuta si pe mn sa fac asa ceva?;
                                Last edited by bursucu_89; 2 July 2011, 23:35. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google