Stopuri Ce Pulseaza !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    aseara am vazut in trafic un logan ...care ii pulsa stopul central la orice franare .. sarea destul de bine in ochi`

    Comment


    • #77
      nimic nou ?
      sigpic

      Comment


      • #78
        pff pacat ca sau oprit, era ceva interesant...

        Comment


        • #79
          Climatronic? foarte interesant
          Sa ii incurajam pe baietii cu proiectele
          Iara m-am culcat tarziu...

          Comment


          • #80
            Ce sa mai incurajezi...nu au mai scris de un an aproape.

            Comment


            • #81
              on-topic mai gasiti ceva si aici:

              brake light flasher
              GL-22-TOF

              Comment


              • #82
                A trecut ceva timp de cand nu sa m-ai scris pe aici , poate mai are cnva noi informatii
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Sunt leduri la 12v care pulseaza puteti se puneti mai multe in paralel pentru o lumina mai puternica .
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • #84
                    Sincer sa fiu as impusca toti idotii (oamenii cu idei) care isi pun blitz-uri rosii pe masina!
                    As merge in spatele lor in timp ce-i filmez si vorbesc cu cei de la rutiera, sa ramana fara talon daca se poate for ever.

                    Comment


                    • #85
                      Razvane esti prea constipat...
                      Aici se vorbeste despre frana, nu despre luminile de intalnire. Asa ca o iluminare mai buna e perfecta.

                      LE: forever

                      Comment


                      • #86
                        si eu tot despre frana vorbeam, altfel nu spuneam blitz rosu!
                        E perfecta pe dracu, nu cred ca-ti convine sa-ti rupa retina

                        Comment


                        • #87
                          am realizat si eu acum vreo 5 luni montajul comercializat de Fratello pentru stopul de frana de pe luneta functioneaza impecabil si a fost foarte simplu de realizat! la mine la apasarea franei stopul din jumatate licare rapid de 3 ori apoi ramane aprins pana la ridicarea piciorului de pe frana! daca se actioneaza imediat frana pentru a doua oara acesta se aprinde normal fara flash.
                          http://sincemylastcigarette.com/bann...EUR_3_dark.png

                          Comment


                          • #88
                            Parerea mea: o porcarie. Ai impresia noaptea, ca vine smurdul din fata. Repet: parerea mea.

                            Comment


                            • #89
                              Cine a fost lovit in spate de cateva de unii soferi imbecili si neatenti, considera ca acele cateva flash-uri (2-3-4) date doar de stopul central de la luneta o mana cereasca. Asa am scapat si eu nelovit in ultimul an. Nu de alta, dar am tendinta de a da prioritate pietonilor pe trecere si de aici si necazurile...
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • #90
                                Cum naibii sa spui ca este o porstie toata treaba asta ? Nu a zis nimeni ca vrea sa puna un reflector de 1000w care sa pulseze la franare . Acelasi bec , eventual un bec cu leduri ... Puteti voi sa va tavaliti pe jos , clar este mult mai ok ca al'3lea stop de frana sa pulseze !

                                Nu degeaba multe dintre masinile premium au acest sistem la o franare mai serioasa .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google