Stopuri Cu LED

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stopuri Cu LED

    Am si eu o curiozitate...Daca nu e bine pus thread-ul rog admin-ul sa mute .

    pentru berlina sunt multe variante de stopuri after-market de ''tuning''.
    dar pentru MCV/van/pick-up a vazut cineva asa ceva?
    nu de alta dar este visul meu sa imi scap stopuri cu led pe emcevel...
    si cum de bricolaje nu am timp si chef...
    mersi mult

  • #2
    Cauta pe sectiunea asta si gasesti ce te intere.Pentru MCV nu exista din cate stiu.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Se Poate

      EU AM FACUT COMANDA IN TURCIA PT STOPURI CU LEDURI PT lOGAN MCV SI ACUM ASTEPT K SA MI LE ADUCA. CIND MI LE ADUCE O SA LE FAC POZA SI O SA LE POSTEZ PE FORUM SI DACA MAI VREA CINEVA POATE K SA ISI IA .

      Comment


      • #4
        Originally posted by Angel_Catalyn View Post
        EU AM FACUT COMANDA IN TURCIA PT STOPURI CU LEDURI PT lOGAN MCV SI ACUM ASTEPT K SA MI LE ADUCA. CIND MI LE ADUCE O SA LE FAC POZA SI O SA LE POSTEZ PE FORUM SI DACA MAI VREA CINEVA POATE K SA ISI IA .
        astept foto...eu si presimt ca multi altii de pe forum cu MCV-uri
        sa dai o poza si cu ele nemontate

        Comment


        • #5
          In legatura cu stopurile... Si eu astept poze... Sunt tare curios..
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • #6
            Si eu astept poze...

            Comment


            • #7
              si eu sunt curios astept poze!

              tot pentru MCV
              Last edited by schummy; 30 December 2008, 17:03. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Originally posted by Angel_Catalyn View Post
                EU AM FACUT COMANDA IN TURCIA PT STOPURI CU LEDURI PT lOGAN MCV SI ACUM ASTEPT K SA MI LE ADUCA. CIND MI LE ADUCE O SA LE FAC POZA SI O SA LE POSTEZ PE FORUM SI DACA MAI VREA CINEVA POATE K SA ISI IA .
                nu mai folosi limbajul mirc/messenger k in loc de ca sau alte prescurtari de genu` pentru ca o sa ai surprize de la moderatori
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  eu am comandat pe net si in cateva zile voi primi niste becuri cu led care la montez la stop..are si pozitie si stop pe frana.. Sunt curios cum va arata
                  Attached Files
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #10
                    La ce pret le-ai luat becurile cu led?
                    Pune poze sa vedem cum lumineaza... oricum se poate face un montaj asemanator pe un suport de la oricare bec ordinar, teoretic, dar sa nu fie prea mare sa poata fi montat.
                    Inca o data, pune te rog poze daca poti ca sunt curios si eu cum lumineaza...merci
                    ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                    Comment


                    • #11
                      lumineaza o leaca mai slab decat becul cu 2 filamente in schimb aprinderea este instantanee ... consuma mai putin ...

                      are soran pe forum de vanzare sau intra pe www.zextar.com si cauta ce te intereseaza sau da-i un pm
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • #12
                        ah zextar...oricum merci, ma gandeam ca lumineaza mai slab ca nu reflecta lumina in oglinda stopului, si mai ales ca am stopurile negre...merci, ciao !
                        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by TM52XXX View Post
                          La ce pret le-ai luat becurile cu led?
                          Pune poze sa vedem cum lumineaza... oricum se poate face un montaj asemanator pe un suport de la oricare bec ordinar, teoretic, dar sa nu fie prea mare sa poata fi montat.
                          Inca o data, pune te rog poze daca poti ca sunt curios si eu cum lumineaza...merci


                          Am pus becurile.. dar ideea ca nu se vad asa bine deoarece pe stop.. e reflectorizantul acela tub .. si nu se vad ledurile...O sa fac o poza pe timp de zi sa vedeti cum se vede... am facut o poza seara cand le-am montat ....
                          Attached Files
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • #14
                            Oricum , e mai alb decat un bec normal si inseamna ca se vede bine, rosu aprins...Oricum incearca sa faci niste poze, poate poate...
                            ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                            Comment


                            • #15
                              asta e tot ce s-a putut ...?
                              tunerii astia ce pazesc...sincer e o bucata de piata neatacata.
                              cel putin in afara unde se vinde mult mai bine loganul MCV decat berlina...nu inteleg...
                              hmmm

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google