Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La un Brasov m-as baga si eu, numai sa fiu liber in ziua respectiva...
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • #17
      Pai o sa urmarim ce se intampla pe aici si poate iese ceva

      Comment


      • #18
        Intalnirea regionala de la Brasov se tine pe data de 22 Februarie si ora de intalnire in Brasov este ora 10 fix.Va asteptam in numar cat mai mare si cu cat mai multe masini.!!!!!!!!
        Urmariti threadul de la INTALNIRI NATIONALE !!!!!!!!,si o sa aflati ultimile detalii care se scriu aproape zilnic.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #19
          sa incercam si un felix in mai e prea mult?
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • #20
            Nu e prea mult insa fiind atat de departe(ca data) mai e timp...mai greu cu rezervarea si cu faptul ca tine 3 zile...insa la o adica lumea poate veni si separat...oricum e de notat in agenda

            Comment


            • #21
              e o idee.fiind distanta mare,atat km cat si timp,am zis sa avem timp de gandire.drum bun vio,si sa vii cu ceva poze de la lcbrasov
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • #22
                Nema poze cu LCBrasov ca nu am plecat din Poiana.Se pare ca pe 22 feb sunt liber pentru Brasov

                Comment


                • #23
                  Salutari.. Dupa niste calcule preliminare se pare ca o sa fiu liber pentru brasov si eu. Dar sigur ma pronunt la sfarsitul lunii. mai vorbim pina atunci..
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • #24
                    mai e pana in mai... dar sa fim sanatosi si mai vedem ;)

                    Comment


                    • #25
                      S-ar putea sa nu fie pe 22...poate mai devreme cu o saptamana din ce se discuta acolo...oricum dupa 19 feb intr-un weekend s-ar putea sa fiu si eu plecat la un workshop,insa nu stiu sigur,asa ca 15 ar fi taman bineInsa mai vedem...ce o mai fi pana atunci

                      Comment


                      • #26
                        mda.... ma terminarati cu 15... daca era dupa 19 era ok dar mai devreme... vedem...

                        Comment


                        • #27
                          sa ma anuntati si pe mine cand stabiliti data ....
                          TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                          Comment


                          • #28
                            pt 15 count me out...eu nu pot merge mai devreme de 20
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • #29
                              am impresia ca se sucesc ca sa-si bata joc de noi.mai e o luna si cred au timp suficient sa-si faca liber.iar o sala se gaseste.facem um gratar in aer liber ,ca doar mergem la munte.vointa trebuie.daca lor din brasov le e greu sa si ia liber 3-4 ore,da noi care pierdem o zi si care ne-am facut calcule sa fim liberi....cum hotarati,eu merg/da nu e frumos pt unu doi sa se amane tot
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #30
                                nn bitza eu pe 19 am ultimul examen pe sesiunea asta si pe 16 (in caz ca va hotarati pt 15 s amergem, iar e examne) asa ca...vedem. nu vreau sa amanati sau sa modificati nimic din cauza mea, deci daca am cauzat discutii si neplaceri mii de scuze, dar asta e situatia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google