Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De ce domnu'? Dupa parerea mea, iti faci treaba de minune
    Nu e orice automobil...e LOGAN

    sigpic

    Comment


    • nici o "functie" nu e "lifetime" in club si e bine sa mai incerce si altcineva sa-si dezvolte talentul in fotografie. eu o donez ca incep sa imi aglomerez progamul cu alte dracii si nu o sa mai am timp de venit la intalniri + ca am ceva pb cu aparatul...

      Comment


      • nu exista functii in LC PITESTI pentru ca nu exista sefi..... nu exista persoane inportante sau mai putin importatnte....
        ..trebuie sa ai 2 "SIMTURI" ca sa intri in club
        1bunul simt
        2simtul umorului

        .cum spunea si costin in alt post ori cine (membru LCP) poate sa faca poze si sa le posteze
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • ..VIOREL PROPUNE sa facem fulgere in diferite cartiere.....pe la LOGANISTI "ACASA "
          ..DECI ..ORICE MEMBRU/MEMBRII POAT/E ORGANIZA LA EL/I IN CARTIER O InTALNIRE FULGER...
          Last edited by alexutzu; 27 December 2010, 19:44.
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Originally posted by AlexAXL View Post
            De ce domnu'? Dupa parerea mea, iti faci treaba de minune
            asa e alex si eu sunt de aceeasi parere.....kata e cel mai bun fotograf

            Comment


            • ..VIOREL PROPUNE sa facem fulgere in diferite cartiere.....pe la LOGANISTI "ACASA "
              ..DECI ..ORICE MEMBRU/MEMBRII POAT/E ORGANIZA LA EL/I IN CARTIER O IANTALNIRE FULGER...
              ...hai ma nimeni nu vrea sa organizeze on fulger local????
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • o intalnire fulger este bine la un peco...sa alimentam numai cu bani marunti
                sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                Comment


                • Originally posted by DISSSEL View Post
                  ..VIOREL PROPUNE sa facem fulgere in diferite cartiere.....pe la LOGANISTI "ACASA "
                  ..DECI ..ORICE MEMBRU/MEMBRII POAT/E ORGANIZA LA EL/I IN CARTIER O IANTALNIRE FULGER...
                  ...hai ma nimeni nu vrea sa organizeze on fulger local????
                  nu am destule controlere la PS
                  cand o sa fac clatite o sa propun si un fulger dar anunt cu 15 min inainte ca sa nu fie nimeni pregatit

                  Comment


                  • Cand facem un fulger in Topoloveni? Sa fim multi ca sa oprim circulatia )
                    Domina ca sa nu fi dominat!

                    Comment


                    • cand or ieftini astia benzina

                      Comment


                      • aveti biciclete? mai facem si sport.. poate vara
                        Nu e orice automobil...e LOGAN

                        sigpic

                        Comment


                        • Mai bine am boicota benzinariile, in sensul de a nu mai alimenta deloc de la Petrom (sa zicem), sau oricare alta firma. Chestia cu plata cu bani marunti e cam pierdere de timp. Ideea am auzit-o la TV. Eu asta as face. Din pacate, nu cred ca este posibil, datorita lipsei proverbiale de unitate si consens specifica romanilor.
                          Last edited by klavs; 11 January 2011, 21:07.

                          Comment


                          • Originally posted by costyn955 View Post
                            nu am destule controlere la PS
                            cand o sa fac clatite o sa propun si un fulger dar anunt cu 15 min inainte ca sa nu fie nimeni pregatit
                            ce bine ca in 15 minute ajung si daca merg pe jos in maini )))))))
                            pentru mine nu-i problema

                            Comment


                            • Faza cu intreruperea alimentarii timp de 3 zile mi se pare putin aiurea. 3 zile nu sunt deloc suficiente pentru a crea probleme unei benzinarii... Cel putin o saptamana este necesar..daca nu doua..(cel putin, repet)
                              Si asta doar teoretic...cine ar rezista fara sa alimenteze atatea zile? Pana la urma, tot noi iesim in pierdere...
                              Nu e orice automobil...e LOGAN

                              sigpic

                              Comment


                              • Facem si noi un baner?????
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google