Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aveam eu o SuperNova care fluiera chiar daca luam virajul pe loc. Nu mai zic de cum facea cand luam curba din fata (venind dinspre Lascar Catargiu spre Bd. Aviatorilor) de la guvern cu 60 km/h.

    Se poate sa fie si cum zici tu, dar eu totusi as paria pe faptul ca, totusi, anvelopele Montana erau infecte.

    Intreaba si tu pe forum daca baietilor care au, de exemplu, T1R le fluiera in curbe.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • fluiera

      Comment


      • pe masina aia am Conti, parca. aderenta este buna si pe franare. este greu de patinat rotile cand pleci cu tr. 1, au aderenta foarte ok. motorul are 92 de cai, deci nu-i lipsa de putere.

        Comment


        • si daca e conti crezi ca e miezu? .... daca mai punem la socotela si dimensiunile...
          Nu imi spune ca a venit din fabrica cu sportcontact
          sigpic

          Comment


          • e pe naiba. e facuta pe la unguri. dar cauciucurile stock sunt foarte ok, mult peste kormoran

            Comment


            • alex_vlb arcurile ta-tehnix coboara 4cm...userul nairod are asa ceva
              Vorba este de argint iar tacerea de aur.

              Comment


              • multumesc foarte mult

                Comment


                • am luat de curand suspensia asta Ta-Tehnics , am montata
                  si sincer sunt foarte multumit de ea , dar trebuie totusi sa fac ce a facut RobertDH si alexutzu pt. a ridica spatele mai mult .

                  Comment


                  • Pozele alea erau luate de pe net, nu am facut eu.
                    Spune si tu pareri despre suspensie, e tare? pune niste poze cu masina. De unde e cumparata si cu cat..?
                    sigpic

                    Comment


                    • roberte nu e pentru tine ta-tehnics, asta e pt cei care merg low&slow. tie iti trebuie KW reglabila, sau H&R cu Bilstein B8

                      Comment


                      • KW e scump pentru bugetu meu de student.. urmatoarea varianta ar fi FK-u la 430eur..
                        sigpic

                        Comment


                        • o sa pun niste poze maine , cat despre ele pot spune ca simti aproape orice pietricica pe asfalt bun iar in viraje e foarte sigura , rigida ...

                          de luat , am luat-o de la SRZ cu 310 E , iar de montat nu-ti asigura ei montajul doar i-ti pot recomanda anumite service-uri unde le poti monta .

                          file:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/1.JPGfile:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/2.JPGfile:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/3.JPGfile:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/4.JPGfile:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/5.JPGfile:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/6.JPGfile:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/7.JPGfile:///D:/MARIAN/JIB/LOW%20-%20JIB/8.JPG
                          astea sunt pozele , pe fata este ridicata aproape la maxim , mai merge cred... 1-2 cm , iar pe spate este ridicata la maxim . Cauciucurile sunt 195/45/16 fata si 205/45/16 spate .
                          Last edited by Foose; 16 August 2013, 20:07. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Aham , interesante poze

                            Mai punele odata dar cu atasament .
                            sigpic

                            Comment


                            • [ATTACH]456044[/ATTACH]

                              [ATTACH]456045[/ATTACH]

                              [ATTACH]456046[/ATTACH]

                              [ATTACH]456047[/ATTACH]

                              [ATTACH]456048[/ATTACH]

                              [ATTACH]456049[/ATTACH]

                              [ATTACH]456050[/ATTACH]

                              [ATTACH]456051[/ATTACH]

                              Comment


                              • Arata bine .. sunt curios cum se simte si cum sta masina cu ea pe drum.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google