Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai daca vii vreodata pe aici pe la vreo intalnire , faci o proba cu a mea si apoi vezi daca merita sau nu .

    Comment


    • arata bine si atat

      Comment


      • Originally posted by Foose View Post
        [ATTACH]456044[/ATTACH]

        [ATTACH]456045[/ATTACH]

        [ATTACH]456046[/ATTACH]

        [ATTACH]456047[/ATTACH]

        [ATTACH]456048[/ATTACH]

        [ATTACH]456049[/ATTACH]

        [ATTACH]456050[/ATTACH]

        [ATTACH]456051[/ATTACH]
        Pe fata arcul subtire nu se monteaza la partea de sus???
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • nu FastFurios , fiindca s-ar limita si mai mult reglajul , dar ca sa intelegi mai bine ar trebuii sa vezi .

          Comment


          • si la v-maxx e invers arcul subtire deasupra ... ta-technixu este ta-technix.... ieftina si atat am avut ocazia sa merg cu o masina avand aceasta suspensie pe ea lasata jos de tot amortizoarele fiind teava ...
            Can't touch this !

            Comment


            • ce inseamna teava pt. tine ? Daca teava ar insemna tari atunci nu-ti face griji ca pana la urma asta inseamna suspensie sport , iar daca zici ca masina respectiva era lasata jos de tot mi se pare normal ca amortizoarele sa fie tari , rigide .
              Suspensie sport = rigiditate , acum depinde de fiecare cum o regleaza .

              Comment


              • concret pe exemple: cand o las jos de tot pe a mea amortizorul si arcul inca lucreaza, la ta-technix arcurile stau lipite amortizorul nu mai amortizeaza nimic. este normal sa fie rigida dar nu cat sa sar cu ea in curba daca e vreo denivelare...
                Can't touch this !

                Comment


                • 1.jpg
                  Din cate poti observa sunt doua arcuri , primul , in cazul in care o ridici aproape de tot functioneaza ca un adaos iar in cazul in care o lasi de tot arcul se v-a deschide . Cat despre amortizor si acesta are propriul sistem de "intarire" .

                  Comment


                  • ai amortizoare stok?
                    vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                    vand lampa adaptabila la torpedo

                    Comment


                    • Este reglabila TaTehnix daxa te referi la poza cu amortizorul argintiu si arcul rosu. Este kit de suspensie reglabila pe inaltime cu amortizoare si arcuri pentru Clio 2 adaptat pe logan.
                      sigpic

                      Comment


                      • nu am amortizoare stock suspensia este completa ( arcuri + amortizoare )

                        Comment


                        • salut

                          merg arcuri sport de golf 3 pe logan?multumesc

                          Comment


                          • Incearca si o sa-ti raspunzi singur la intrebare. Pana acum n-a fost nimeni atat de idiot incat sa faca treaba asta...

                            Un set NOU de arcuri sport de Logan face 150e. Alea de Golf sunt mai ieftine? Sau ai o cioaca si le iei din dezmembrare, gata ruginite?
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Incearca si o sa-ti raspunzi singur la intrebare. Pana acum n-a fost nimeni atat de idiot incat sa faca treaba asta...

                              Un set NOU de arcuri sport de Logan face 150e. Alea de Golf sunt mai ieftine? Sau ai o cioaca si le iei din dezmembrare, gata ruginite?
                              poti sa raspunzi frumos daca ai un raspuns la intrebarea mea nu sa te dai in spectacol!eu doar am intrebat pt ca nu stiu pt ca puteam sa le iau de la cineva pe toate 4 cu 3 mil si aratau foarte bine! sau uite ca sa iti rasp tie asa cum trebuie da le iau de la dezmembrari ruginite si doua sunt si rupte dar vreau sa vad cum merge masina cu ele ! ms pt rasp

                              Comment


                              • Merita sa dai 300 lei si sa umblii cu arcuri de Golf 3 pe Logan cand poti sa iti cumperi cu 400 lei arcuri H&R de Logan ? Ambele seturi de arcuri folosite.

                                Daca le primeai gratis pe alea de Golf era altceva. Scurt si la obiect. Alea de Golf se potrivesc pe Logan dar sunt mult mai scurte si risti sa iti sara arcul din taler in combinatie cu amortizoare stock. Pe cand la HR-uri intregi nu risti nimic.

                                Diferenta de 100 lei, merita?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google