SV.08.DZZ Cu Aere De Lux

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SV.08.DZZ Cu Aere De Lux

    salut ..a venit timpul sa imi prezint si eu loganelul" ..este un ambiance din 2007 cu 57xxx km care a suferit mici modificari deocamdata la interior si sper ca pe viitor si exteriorul sa fie aranjat.
    cateva modificari aduse pana acum ar fi:geamuri electrice fata-spate ,schimbat interiorul cu unul de ph2 ,bord si fete de usi imbracate in piele crem ,huse crem pe scaune (imitatie piele) schimbat lumina alb cu rosu atat la bord cat si la consola(model logan 2), imbracat in imitatie de lemn bandourile de pe usi si maniere cat si consola centrala ..mai multe detalii pe viitor ..si sper ca sa pot sa postez pozele sa va faceti o parere.
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 14 May 2013, 18:20.

  • #2
    frumos si foarte stilat dar fa ceva si volanul ala ca parca nu e din acelasi peisaj..
    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
    sigpic

    Comment


    • #3
      deocamdata nu este finalizat interiorul ..daca observi nici capacul de sub volan nu este ca nu am stiut ca nu se potriveste cel vehi..pe viitor vor mai fi facute modificari..ma gendesc al un volan de fluence 3 pe crem...dar ramane de vazut...multumesc

      Comment


      • #4
        Pana acum arata foarte bine. Ca obiectie acea imitatie de lemn dupa parerea mea ar fi mers o culoare un pic mai deschisa.

        Oricum felicitari pentru realizare.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #5
          daca ai stii cat de greu mi-a fost sa aleg acea imitatie ..stateam in magazin cu o bucata de piele in mana si cu cateva modele de lemn in cealalta ..eu zic ca a fost cea mai potrivita ..tinand cont ca am vrut sa aiba contrast ..multumesc de apreieri...ma steptam sa nu fie prea bine primita imitatia de lemn si piele crem ..sunt multi raceri care nu sunt deacord cu aceste modificari...ma bucur sa sunt apreciat

          Comment


          • #6
            felicitari pentru interior arata bine, legat de volan cel mai indicat ar fi cel de megane 3 sau fluence azi am dat unul posibil sa mai gasim unul,daca esti interesat detalii PM.
            Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
            Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
            Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

            Comment


            • #7
              multumesc de aprecieri ..ramane sa ma hotarasc pe viitor

              Comment


              • #8
                Mai merge volanul imbracat in piele crem, o mocheta crem pe jos, stalpii (plasticul ala gri de la stalpi) imbracati si ei in crem, ceasurile albe..., si clar iese ceva cu totul deosebit. Oricum pana acum totul este super. Felicitari pentru initiativa si munca depusa.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Foarte frumos lucrat , cel putin fetele de usi arata bestial , nici nu vreau sa stiu costul investitiei .. spor incontinuare la proiect
                  Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                  Comment


                  • #10
                    Foarte bine arata,nu trebuie sa te superi pe colegi care vin cu tot felul de comentarii ...romanul este invidios,este foarte tare interiorul tau,imi place,bravo.
                    http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                    Comment


                    • #11
                      Nu este vorba ca nu este bine primita ci e doar o chesteie de gusturi si atat.

                      Oricum arata bine e altceva.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • #12
                        arata bine bravo
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                        Comment


                        • #13
                          felicitari,arata incredibil!!

                          Comment


                          • #14
                            dupa cum spuneam si pe mess, e mortal interiorul. Abia astept sa o termini
                            Mihai, cu mocheta crem e cam naspa, se va murdari repede

                            Comment


                            • #15
                              multumesc tuturor pentru aprecieri...sincer cu mocheta crem nici eu nu prea sunt deacord..vreau totusi putin contrast si imi place cum da cu negru la picioare si se intretine si mult mai usor...cat despre restul plasticelor nu am avut timp sa le mai fac.ma bucur ca va place si sper ca sfaturile voatre sa ma ajute si sa imi aduca noi idei pentru un rezultat de exceptie

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google