Tablă "înfundată" sau lovituri de grindină...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    la ce preturi au poti sa cumperi una sh.

    Comment


    • #47
      vrei sa bagi groaza in mine:P?
      ideea e ca, daca cineva a mai facut treaba la ei si voiam sa stiu daca "au mana"?
      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

      Comment


      • #48
        Eu il recomand pe băiatul care lucreaza acolo ( Cuminte)

        Comment


        • #49
          Originally posted by mariannn View Post
          vrei sa bagi groaza in mine:P?
          pai, tu nu te-ai uitat ?!
          Indoituri.ro iti ofera cele mai bune preturi pentru lucrari de tinichigerie fara revopsire, reparatii indoituri grindina Bucuresti. Suna acum la 0763.133.210

          Comment


          • #50
            Tariful pentru o singura indoitura este intre 50-100 RON pentru indoituri pana la 3cm in diametru peste aceasta dimensiune este nevoie de o estimare in urma unei fotografii sau la fata locului.
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • #51
              Mariannn nu ai ce sa pierzi, te duci la atelier la el, vede cum sta treaba îți zice un preț si tu pe urma știi ce ai de făcut. Daca stai sa asculți la toți nestiutorii, nimic nu este bine sa faci la mașină.Las.o așa pana ajungi ca Flintstone.
              Last edited by Cristyano; 10 November 2014, 22:56.

              Comment


              • #52
                bine, mai "stiutorule".. macar IancuMic a facut masina pe casco, dar nu dadeam niciodata 2000 de lei pe ce avea el. la banii astia o vopsesti integral.
                aia iti scot niste indoituri, dar raman toate ciobiturile si zgarieturile.
                si oricum ajungi ca Flintstone in 10 ani cu ligheanul.

                Comment


                • #53
                  stati Domnilor putin, nu am vrut sa starnesc polemici, am vrut sa stiu despre cei de acolo, carora le-am cam facut reclama, cat de seriosi sunt...
                  asa cum mie, personal, ma incanta sa cumpar de pe okazii ca au sistem de calificative, evit ceilalti,
                  cumpar de pe emag ca utilizatorii isi spun parerea...deci ceva de genul a fost si aici, sunt serios cei cu service-ul de pe sos.Salaj?
                  chiar ei daca ar citi, ar fi absurd sa fie deranjati de intrebarile mele, ca este ceva normal, au reputatie asa cum spun acolo?...
                  Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                  Comment


                  • #54
                    se pare ca se descurca, vorba e cat vei da.
                    uite ce a scos unul de la ei. dar a avut acces si pe partea cealalta.
                    http://www.detailing -club.ro/forum/showthread.php?t=5831
                    scoate pauza dintre g si cratima

                    Comment


                    • #55
                      din cate se vede acolo, omul inspira incredere...

                      LE: Cuminte este numele de utilizator...
                      se face legatura cu ce spunea colegul Cristyano in postarea 48...
                      Last edited by mariannn; 11 November 2014, 00:02. Reason: Automerged Doublepost
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • #56
                        update 12.11.2014:
                        abea ce m-am intors de la Cuminte (Ciprian), de la atelier!
                        este Service intr-adevaratul sens al cuvantului, dar degeaba e service fara om, ca omul conteaza!
                        omul are mana si scule necesare si cel mai important: RABDAREEE
                        nu pot spune despre cum lucreaza ca nu ma pricep, pot doar sa spun ca rezultatul final este foaaaarte bineee!
                        cand am fost sa faca o estimare, l-am intrebat: ies astea? mi-a raspuns: o sa iasa in asa fel incat doar noi doi o sa stim ca a fost indoita aici...
                        asa a si fost...
                        cu alte cuvinte, RECOMAND cu incredere si cu caldura!
                        PS: Cuminte este un om care trebuie sa-l ai in cercul de prieteni! MUSAI!
                        Last edited by mariannn; 12 November 2014, 23:01.
                        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                        Comment


                        • #57
                          partea cu publicitatea ne-am insusit-o. glumesc. dar da detalii, eventual poze.
                          ce ai avut de facut si cat a costat ? trebuia sa faci poze "inainte si dupa".

                          Comment


                          • #58
                            poze poze poze...nu am cu ce ca am vandut smartfeonul(era mai destept ca mine frate, uneori ma facea...),
                            1. pai am avut o lovitura pe muchia usii,
                            2.am avut o infundatura ASCUTITA pe plafon, care a fost scoasa in proportie de 80% pentru ca a sarit lac-ul si pe deasupra, s-a intins tabla...
                            3.pe usa din dreapta zic eu ca un caine s-a sprijinit cu ghearele(banuiesc ca era caine ca cele doua dungi de gheare erau paralel-oblice infundate sus si pierdut in jos), caine ca la fostul loc de munca erau caini de tale MARE, imensi-altoiti.
                            4.pe capota o infundatura de piatra din mers care a scos-o in timp record, maxim un minut!
                            aici a ramas semn ca a ciobit vopseaua, dar a reusit sa indrepte tabla incat reflexia nu este deformata deloc...
                            inafara de punctul 3, toate au fost rezolvate cu tije din interior, la punctul 3 s-a rezolvat cu ciuperca pentru ca nu a putut baga tijele...
                            pretul a fost omenesc, nu vreau sa par ciudat sau altfel, dar poate ca mi-a facut pretul dupa fata sau cine stie, nu-i stabilesc eu tarifele!
                            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                            Comment


                            • #59
                              Şi vorba colegului @B997NDL, care a fost preţul plătit pentru toate aceste operaţiuni?

                              Comment


                              • #60
                                nu m-a jupuit!
                                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google