Tabla prea subtire

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    dap ..e foarte subtire probabil fac economie ....)de tabla

    Comment


    • #17
      Originally posted by D-FENS
      cel putin la mine,cand inchid usa spate tabla de la aripa spate tremura(sau cum vreti sa-i ziceti)usor.nu mi-a venit sa cred cand am vazut prima data
      La mine nu tremura aripa cand inchid usa.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        ma eu cu tabla nu am probleme .. nu stiu de ce va tot plangeti voi da de fapt acum depinde si de norocul vostru cum ati cumparat-o .
        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

        Comment


        • #19
          @Andrei - la tine "tremura" toata masina , cand te vede,
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • #20
            hahahahah cine stie ce i`o fi facut
            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

            Comment


            • #21
              acum sincer are loganu tabla subtire dar nu e singura masina cu tabla subtire... fiat , cielo , matiz , clio si piesele ptr dacile 1310 de uzina(am schimbat haionu doamne tabla mai subtire nam vazut )

              sigpic

              Comment


              • #22
                O fi avand....Dar daca nu o parchezi sub copaci,si nu ai dujmani care sa ti-o zgarie....Esti poier

                Dar problema ce-a mai mare sunt vecinii,prietenii,colegii care is ofticati ca tu ai masina mai noua ca a luor si din invidie ti-o zgarie....Un colag si-a luat logan, a doua zi o avea zgariata.Altu aveo aceasi problema.....

                Comment


                • #23
                  Asa e ! Eu am gasit-o in parcare cu 2 ciobituri pe capota, si mi se rupe inima cand le vad. Cred ca au aruncat cu o piatra ceva. Am sa fac o poza sa va arat. Am dar cu ceara , dar cat credeti ca va proteja? In rest, e ok, doamne fereste si de altceva!
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • #24
                    Dar nu exista ceva solutie care saa inmoaie vopseaua si sa se astupe locul unde e zgariata?Eu stiu ca exista asa ceva.....

                    Comment


                    • #25
                      Gege, or fi soluti, dar sigur imi va matui zona aia, si o va face mult mai vizibila, asa ca , prefer sa o las asa. Cel putin deocamdata.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • #26
                        Da...Ai dreptate....

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by FLORYN
                          @Andrei - la tine "tremura" toata masina , cand te vede,
                          Cred ca mai degraba tremura aia de la dealer cand ma vad pe acolo.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            andrei a deci cand mai patesc ceva la masina si tre sa merg la renault te iau cu mine ma ) ca scap ieftin
                            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                            Comment


                            • #29
                              eu evit sa o ''coafez''prea mult in fata blocului,sa nu dau ''idei'' la careva mai ''binevoitor''
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by [.....:::::G3G3:::::.....
                                O fi avand....Dar daca nu o parchezi sub copaci,si nu ai dujmani care sa ti-o zgarie....Esti poier

                                Dar problema ce-a mai mare sunt vecinii,prietenii,colegii care is ofticati ca tu ai masina mai noua ca a luor si din invidie ti-o zgarie....Un colag si-a luat logan, a doua zi o avea zgariata.Altu aveo aceasi problema.....


                                Mare dreptate ai .. pana miam luat masina ma intelegeam bine cu toti colegii.. si decand am masina o treime din iei sau schimbat instantaneu.. Si evit sa merg cu ea la munci tot ptr aceias problema...
                                Last edited by unknown; 30 September 2007, 18:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google