Tavita Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma duc maine sa caut la Nova tim... Mersi pentru idei!

    Comment


    • #17
      Asa urate sunt alea de la dealer?Si urate si scumpe si mai mici decat alea de la magazine de piese...rusine pt Dacia.

      Comment


      • #18
        Cum a zis cineva mai sus!!
        Incercati la hipermarketuri,eu am luat-o de la Selgros cu doar 30 de lei!!

        Comment


        • #19
          Mai eu am vazut pe un forum un anunt un tip vinde tavite ptr orice masina adica diverse modele si se potrivesc la fix am inteles ca asta de logan e 1.4mil eu vreau sa-mi cumpar ptr mcv-u , sunt din cauciuc pe mijloc au un material antiderapant si se muleaza perfect pe lateralele portbagajului... nu pot sa pun linkul aici ptr ca este automat cenzurat dar cine vrea sa ma caute pe mess

          daca-mi dati add pe mess specificati ca sunteti de pe loganclub ca altfel dau ignore

          sigpic

          Comment


          • #20
            Eu am vazut niste tavite pt portbagaj exact pt logan, 50 RON. Vanzatorul mi-a zis ca e din firbra care nu se indoaire usor.merita?

            Comment


            • #21
              Merita alea din fibra. Unde ai vazut?

              Comment


              • #22
                Snaky : cauta in selgros din calea aradului si gasesti maxim pina in 50 de roni
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Am pus si o poza ca sa inteleaga toata lumea despre ce discutam!!
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    Ooo frumoasa si chiar utila,multam baieti pentru poze

                    Comment


                    • #25
                      Asa arata si aia, am fost acum la magazin si nu mai aveau, spera sa primeasca in curand.magazinul este in sibiu si se numeste IONY

                      Comment


                      • #26
                        Am si eu tavita ...e foarte buna si e foarte usor de curatat

                        Comment


                        • #27
                          Care aveti,puneti si poze va rog sa vedem cat mai multe modele!!

                          Comment


                          • #28
                            Am promis o poza cu tavita ,mea...iat-o...cam debandada la mine in portbagaj...
                            Attached Files
                            Last edited by valeriuciprian; 22 April 2008, 19:34.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              A mea este exact ca a lui valeriu

                              Comment


                              • #30
                                Eu nu as da banii astia pe o bucata de plastic decat daca as cara saci de ciment in fiecare zi. Pentru ce? Sa nu se pateze mocheta originala? Se pateaza, se spala. Simplu. Anul trecut am varsat 300 ml de ulei pe mocheta si am dus-o la spalatorie auto. Cu 5 lei mi-au facut-o baietii ca noua.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google