Tavita Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Si eu am ca a lui valeriuciprian si pot sa spun ca e foarte folositoare. Daca ai de carat ceva si se murdareste, se curata cu o carpa umeda, pe cand mocheta se curata destul de greu.
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #32
      Da intradevar este ff utlia...In primu rand ai varsat ceva o scoti o cureti cu o carpa si gata....A mea e ca a lui ..Valeriuciprian...Ff utila am cumparato din Cluj de la Cora...Cu 50RONI

      Comment


      • #33
        Exact acelasi model ca a lui valeriu am doar.. Ca acolo in mijloc unde ii decupat se vede asa un patrat la vre-o 10 cm de margini acolo eu am material antiderapant. A fost 70 de lei Presul.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #34
          ...Ca a lui valeriuciprian(de la dealer)...Dar din prea multa vrednicie si acum zace in portbagaj(nepusa),nescoasa din ambalaj(folie)...De vreo 2 saptamani

          Comment


          • #35
            Am luat si eu de la dealer zilele trecute ceva asemanator dar tavita mea e dintr-un material dur (fibra de sticla?)! Se meriata luata! (din punctul meu de vedere cu toate ca nu car mai nimic cu masina)
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • #36
              Am luat tavita anul trecut de la dealer. Cred ca e din fibra de sticla, are marginile mult mai inalte decat cele din pozele de mai sus. Este foarte utila pentru ca protejeaza mocheta din portbagaj si se curata foarte usor.
              Voi pune o poza cu ea.
              Unii se intreaba de utilitatea ei, altii o considera prea scumpa, si de aia prefera sa puna in loc tot felul de abtibilduri pe masina, eleroane, cozi de rechin... Etc... Pentru "ca dau bine pe masina"...
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • #37
                Foarte tare tavita si utila dar nu o sa mai fie asa cu mocheta si calduroasa nu ? Dar asta e si utila si frumoasa nu se poate!!!! In final e OK!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • #38
                  Am luat tavita si presurile de pedalier odata cu masina(nu de la dealar).2006 02 Este foarte utila pentru ca protejeaza mocheta din portbagaj si se curata foarte usor.(Ca a lui valeriuciprian)

                  Comment


                  • #39
                    Cele de prin bazar sau supermarketuri nu m-au incantat. Asa ca eu am luat d-asta de la dealer. Este excelenta. Nu se indoaie pe margini ca alea subtiri, se curata usor, are marginile suficient de inalte, este foarte rezistenta.
                    Attached Files
                    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                    Comment


                    • #40
                      Asa arata tava de la dealer(e prea badaran facuta)?Pfff credeam ca e ceva mai mica, un pic mai cu,cap facuta,asta zici ca e vanita din aceea de plastic(poti duce si apa cu ea ca nu se scurge), cred ca poti sa-ti speli si copilu in ea la cat e de mare, daca erau facuti mai mici pereti la ea si sa fie decupata pe la spatile de depozitare ar arata mai bine !
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Pot sa merg la pescuit si sa-mi tin pestii vii in portbagaj pana acasa.
                        Ar fi aratat mai rau daca erau decupati peretii la spatiile de depozitare. Habar n-ai cat de util e ca sunt peretii mai inalti, mai ales la spatiile de depozitare. Nu mai ai nevoie de plase, carlige sau alte minuni. Parerea mea...
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #42
                          La metro se gasesc tavite pentru portbagaj?

                          Comment


                          • #43
                            eu am luat din vitan cu 60 lei cum are valeriu si sta bine

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by grecu george View Post
                              eu am luat din vitan cu 60 lei cum are valeriu si sta bine
                              Daca ai timp pune o poza sa vedem cum se aseaza la locul ei.

                              Comment


                              • #45
                                Am cumparat tavita de la un magazin de piese auto cu 70 lei, se potriveste perfect in portbagaj.Este f utila si pare destul de rezistenta.Cred ca e o investitie buna

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google