Tentativa De Omor ? Touareg Vs Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De acord! Dar orice alta cotoarpa de masina nu ar fi falfait asa...
    2xShumaher (cu s-o scrie numele lui), daca erau la volan nu ar fi avut timp de reactie... loganul s-a dezechilibrat muult prea rapid...si se vede clar ca a fost agatat.
    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

    Comment


    • #17
      Clar a fost lovit stanga fata.

      Comment


      • #18
        Agatat la 50-60km pe ora...
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • #19
          Cam 60 cred ca avea.

          Comment


          • #20
            Au avut ceva de impartit, se vede clar, m-am uitat de mai multe ori. El, VW a vrut sa continuie drumul pe banda 2, nu avea treaba cu statia de alim, cand a vazut ca e nasoala , a oprit, nu se astepta ca Loganul sa traga dreapta si sa treaca razant pe langa pieton. Altfel, mergea nesimtit inainte , facea pe prostul. In ultima clipa a vazut pietonul, a oprit ca intra la tentativa de omor, dupa , a realizat ca nu a patit nimic si au mers toti trei la amiabila. Probleme psihice pt cel cuVW, daca este adev ca este controlor trafic aerian, trebuie lasat si somer.

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            Last edited by Oti; 27 September 2015, 11:07.
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • #21
              Ai dreptate!

              Comment


              • #22
                Originally posted by mariannn View Post
                Un centru de greutate mai in centru...
                Un centru de greutate mai cum?! Da-mi voie sa

                Originally posted by mariannn View Post
                De acord! Dar orice alta cotoarpa de masina nu ar fi falfait asa...
                2xShumaher (cu s-o scrie numele lui), daca erau la volan nu ar fi avut timp de reactie... loganul s-a dezechilibrat muult prea rapid...si se vede clar ca a fost agatat.
                N-o sa sau acum sa-ti explic cum e cu fizica de clasa a 5-a, dar cred ca poti sa-ti dai singur seama de diferenta dintre 2.2 tone si 1.1 tone.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #23
                  Dar daca erau in paralel, cu greutatile lor, cu aceeasi viteza, cum ai anticipa ca s-ar fi intamplat?
                  Vrei sa iti explic? N-o sa stau acum...

                  Ce-mi place ca apareti fel de fel care incercati sa luat apararea unei pocnitori, cu lipsuri in proiect!
                  Tot voi sunteti aia care ati sarit in sus cand au facut nemtii testul de echilibru, cu loganul care s-a rasturnat...
                  No ce nenorociti, denigreaza, marca iubita, cazanul cu roti.
                  Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                  Comment


                  • #24
                    Babaiatule, spune lucruri reale despre deficientele Loganului, ca masina low cost si nu te contrazice nimeni. Da cand vii cu tampanii din astea ca loganu le varza fiindca n-a rezistat unei lovituri pe neve, din partea unei masini de peste doua tone, imi rezerv dreptul sa-ti dau peste nas.
                    Ce nu are touaregul, cand in aceleasi conditii ca cele expuse si discutate, este lovit de un saviem si aruncat in decor? E masina proasta?
                    Despre ce vorbim noi aicihsa?
                    Last edited by IancuMIC; 27 September 2015, 14:51.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • #25
                      Singurul lucru bun de la loganul din filmare, este vopssaua...n-a ramas deloc pe masinile celelalte...in rest....
                      Nu se mai vede nimic...

                      Adreseaza-te bah frumos, ca d-aia te vrei a fi admin.
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • #26
                        N-o sa stai acum sa-mi explici? Pai si atunci de ce ne-ai mai deranjat?
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #27
                          Prietene, i s-a modificat traiectoria la 90grade! Soferul nu a schitat nimic si mai bine a facut!

                          Daca era lovitura in paralel o rasturna? Io zic ca da...

                          Orice alta masina ar fi fost, cel mult o muta de pe o banda pe alta...asta pentru ca a fost "stearsa"...nici macar nu se vede urma pe bara touaregului...
                          Last edited by mariannn; 27 September 2015, 14:56. Reason: Automerged Doublepost
                          Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                          Comment


                          • #28
                            Babaiatule, mai uita-te odata la filmulet; inca odata si inca odata.
                            ...
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • #29
                              Stii de ce nu a clintit nimic touaregu?
                              Pe langa faptul ca are sisteme ce o tin lipita pe sosea, mai avea un maaaa MAAAAAARE avantaj: accelera! Adica? Adica transfera greutatea lui aia de 2 tone, o transfera catre axa spate...
                              Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                              Comment


                              • #30
                                Insist; mai uita-te o data la filmulet.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google