Test Drive Unlimited

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ma apuc sa il trag, cred ca o sa ma bucur de el cu detaliile la maxim ca ma duce "scula"

    Comment


    • #17
      Am facut rost si eu de acest jok dupa ce am vazut discutiile voastre!!Suuuuuuper mijto jocul,dar mie imi merge mai greu ca nu ma duce calculatoru!Am si eu o intrebare merge cumva si online acest joc ca am vazut pe yotube niste filmulete cu mai multi care se aliniau ca si cand ar fi vrut sa faca liniute!ms

      Comment


      • #18
        mie mi sa parut un cosmar jocu... impresie F buna la inceput dar dupa vreo ora-doua a inceput sa devina repetativ/plictisitor, toate sosele aratand la fel... nu imi palce ca nu exista zone cu ceva mai mult specific la fiecare, tot aceeasi iarba verde peste tot si zonele urbane care nu se deosebesc una de cealalta. Si: cu volanu e un cosmar(daca activez force-feedback) dar daca joc fara force meege binisor dat tot e greu controlabila masina peste o anumita viteza. plusu mare e, dupa parerea mea, grafica masinilor si HDR-ul

        Comment


        • #19
          Salut cand vreau s intru in jocul Test Drive Unlimited si Driver Parallel Lines imi apare asa ceva:Conflict with Emulation Software detected.
          Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=13000 for further, more detailed information. Jocurile sunt luate de pe torrent, ce poate fi?
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by andrei View Post
            Ca de mult vroiam sa intreb, cum pot sa deschid geamul?
            Andrei incearca de W sa le deschizi.Nu m-am jucat demult..Si nu mai tin minte asa bine
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • #21
              Da de W se deschid geamurile ... TDU este un joc usper misto ;) il joc zilnic ... Mai ales din volan imi place la nebunie ;) mai ales ca volanu are force feedback ;)

              Comment


              • #22
                Trebuie vreun cod ceva la instalare?
                Ca acum il iau si eu cu torrentu .
                A...si ce dimensiune are cati Giga? 1,85?
                sigpic
                !

                Comment


                • #23
                  Deci azi l-am luat si eu,am stat cam 2 ore sa il iau.
                  E super tare acum o sa ma joc pana dimineata sau pana adorm(glumesc)
                  Sa mai postati jocuri frumoase.

                  Respect!
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #24
                    joc

                    care imi da si mie test drive unlimited
                    ma gasiti pe id sorin.bengosu plssss

                    Comment


                    • #25
                      Apropo de ce zicea vdmihai cu jucatul pana te ia somnul...la mine sa intamplat...spre uimirea mea...stateam intins cu picioarele pe birou si doar ma plimbam cu murcielago...cand la un moment dat nu mi-am dat seama ca am adormit si am auzit in casti doar o bufnitura...intrasem intr-o masina de pe contrasens,si apoi m-am dus la culcare, jocul este super am terminat toate cursele din tot jocul...ca nu pot sa zic ca am terminat jocul in sine ca e Unlimited doar, nu?...si sunt foarte multumit de el, mai ales ca iti cumperi case, imbracaminte...ei autostopisti, te intreci cu ceilalti participanti la trafic cu masini tari...faci flashuri si ii provoci,livrezi masini, livrezi colete si cam atata stiu eu.
                      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                      Comment


                      • #26
                        jocul se termina atunci ....cand il ai original...are ceva in plus fata de versiunea hack-uita

                        Comment


                        • #27
                          Voua va cere cod- ul la acest joc?, eu mi am instalat si imi cere cod, am copiat crack-ul si tot asa imi apare , il aveti careva?
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            4HUR-56AS-7JND-F3AH or PY4U-5UUK-YFXY-66J5 or NWJM-2D3U-3YDD-V5P3 or C7WA-SHZZ-T9QF-MRHM sper sa iti fie de folos

                            Comment


                            • #29
                              RLJ4 RFMH UUDF P7PC ... daca nu-ti merg cele de sus
                              b 89 plk

                              Comment


                              • #30
                                Da, merge, mersi mult.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google