Test Drive Unlimited

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    mie imi apara ca o noua versiune de tdu poate fii downloadata ma poate ajuta cnv

    Comment


    • #32
      cand o sa scri romaneste poate te ajutam ! .. nu se toleareaza warez-u' ..te duci si cumperi jocu din magazin

      Comment


      • #33
        Mie nu-mi merg cd-keyurile puse de voi, am cautat si pe net, dar degeaba, imi zice dupa ce incerc sa bag codul, ca process terminated, most likely,key is not valid. Ce coduri sa mai bag ca sa imi mearga?
        Logan Ambition 1.6 8V

        Comment


        • #34
          cristi te ajut eu pe mess cand te vad on-line

          Comment


          • #35
            Offtopic: A fost anunțat Test Drive Unlimited 2 pentru toamna aceasta.
            http://www.level.ro/stiri/4257/test_...2_anuntat.html

            Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

            Comment


            • #36
              moama ..de cand il astept...sper sa fie ceva noutati...mai ales la domeniul -handling

              Comment


              • #37
                La Test Drive Unlimited sa va instalati patch ul 1.66A ca sa corecteze preturile masinilor deoarece costau prea mult.

                Comment


                • #38
                  http://www.2shared.com/file/11862121...Bonus_Pac.html si http://www.2shared.com/file/11862145...66a_crack.html


                  Foarte util Pack-ul ! Pentru a functiona urmariti urmatorii pasi :
                  - instalati patch-ul pentru 1.66A
                  - instalati mega packul
                  - introduceti codul de activare (aflat in NFO) NKEM-Q25E-LAUZ-4W3T
                  - faceti rost de crackul pentru patchul 1.66A ( il aveti in linku' la doilea )

                  Pe scurt despre megapack : Este un Addon cu aproape 50 de masini pentru jocu TestDriveUnlimited ( activeaza cateva reprezentante -inclusiv LEXUS ) Nu inlocuieste masinile existente...ci adauga in plus - daca instalati megapack-u' acesta este ca si jocu original
                  Last edited by Loganu; 5 March 2010, 14:10.

                  Comment


                  • #39
                    Multumesc pt update ... e super misto cu multe masini

                    Comment


                    • #40
                      si in plus corecteaza preturile masinilor scumpe...inainte valorau 10 mil ...acuma 1 mil ...

                      Comment


                      • #41
                        maaa.....:-O eu nu am stiut ca este thread cu TDu aici...si ma tot rog de aia de pe 4tiuning sa ma ajute si nici unu nu ajuta....
                        jocu merge in retea....si nu stiu cum sa-l fac...stiti voi careva?
                        Last edited by FloNZN; 7 August 2010, 13:45.
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • #42
                          Test Drive Unlimited 2 demo nu are nimeni cd key?
                          I HAVE A !sigpic
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • #43
                            e super jocul..l-am jucat acum 1 an.daca ai si cheat-uri la el e si mai palpitant.
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • #44
                              xaby..pentru cd-key din cate stiu trebuie sa te inscrii pe lista de asteptare ..

                              Comment


                              • #45
                                Am eu. Am fost admis să particip în open beta.
                                Câteva prime impresii... e destul de ciudățel pentru început, handling-ul mașinilor e de toată jena, se trece de la max grip la derapaje necontrolate și așa mai departe. Mai au mult de lucru la el. În privința graficii, e drăguț... detaliile mașinilor sunt recreate perfect, sunt absolut superbe.
                                Eu l-am jucat și în offline mode, pentru că există crack pentru așa ceva, dar n-am voie cu warez stuff pe aici.

                                Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google