TimTuningShow2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TimTuningShow2

    Evenimentul va avea loc in luna iunie .Din ce am discutat se doreste si o intalnire LoganClub acolo ...exista amatori ?Probabil o intalnire comuna LC timisoara , arad eventual si CS si cine mai doreste sa ni se alature.
    Last edited by Cristi_Xp; 22 April 2009, 18:01.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    Pentru cei interesati de poze si informatii despre evenimentul de anul trecut, intrati pe site-ul TimTunningShow.
    sigpic
    ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

    Comment


    • #3
      Ah poate se inscrie si clujul.. adica na eu cu mishu sper sa ajungem chiar daca venim cu 1 masina doar.
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #4
        Pai Cristi spune si tu mai multe detalii.
        Unde se tine anu asta?(locatia)
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #5
          probabil tot la Selgros .O sa rog organizatorii sa dea mai multe detalii .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Probabil voi ajunge si eu sa va salut!

            Comment


            • #7
              in luna iunie probabil va fi vtm la resita sau raliul de la arad. daca si anul asta se pune tuningshow-ul cu show-ul de la oradea sau cu vreun raliu, ma lipsesc din start de tuning...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Seba View Post
                in luna iunie probabil va fi vtm la resita sau raliul de la arad. daca si anul asta se pune tuningshow-ul cu show-ul de la oradea sau cu vreun raliu, ma lipsesc din start de tuning...
                anul trecut am facut ce am putut, inclusiv ca perioada. TTS a fost decalat cu o saptamana anul trecut pt a nu ne suprapune cu cei de la WSR la Oradea.
                In plus depindem de gazda - Selgros.
                Perioada propusa ar fi 12-14 iunie.
                Stiti ceva fix in perioada asta??

                orice propuneri, detalii, info,... sunt binevenite pe office@logtuning.ro sau mess: logtuning sau 0722205202 - Vio.

                Originally posted by logtuning View Post
                anul trecut am facut ce am putut, inclusiv ca perioada. TTS a fost decalat cu o saptamana anul trecut pt a nu ne suprapune cu cei de la WSR la Oradea.
                In plus depindem de gazda - Selgros.
                Perioada propusa ar fi 12-14 iunie.
                Stiti ceva fix in perioada asta??

                orice propuneri, detalii, info,... sunt binevenite pe office@logtuning.ro sau mess: logtuning sau 0722205202 - Vio.
                Nu e ok 12-14, pt ca in 12-14 este cursa de la satu Mare. Probabil ca ne gandim la 5-7 iunie!!!
                ce ziceti de 5-7 iunie???
                Last edited by logtuning; 24 April 2009, 15:04. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  Cred ca e ok 5-7 iunie.
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #10
                    pai ganditi-va la ce data vreti, dar in principiu veriicati calendarul competitional al fras si acr, chiar puteti vorbiti cu Lola sa nu faca vreun judetean in aceeasi saptamana. Stiu ca depindeti de selgros, dar si aia pot fi intelegatori, ca doar vor si ei sa aibe oameni acolo, nu?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      sa iasa si cei de la selgros cu mici si sucu afara ca anu trecut si spectatori care ii puteai numara pe 2 maini
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Eh lasa mey boris carcotasule !!!! au fost si oamenii la prima editie si nah....
                        Probabil ca au tras concluziile de rigoare si anul acest va fii mult mai evoluat show-ul(sa speram).
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • #13
                          a fost primul show organizat si anuntat cu 1-2 sapt inainte ... plus ca s-a suprapus cu ceva show la Oradea sau raliu .
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            merjeti astia cu ligheanele tunate la shou?
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              poai si anul trecut au fost cativa
                              sper ca pot pune poza...
                              sursa : Logtuning
                              Attached Files
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google